Magisterský titul v oboru molekulární onkologie (maminka)

Všeobecné informace

Popis programu

5

Úvod a cíle

Magistr v molekulární onkologie - MOM, je vzdělávací program pro klinické onkology, patologů, hematologů a dalších specialistů medicíny nebo oblasti biomedicíny spojené s nádorovým onemocněním.

Je to tréninková iniciativa specializovaný absolvent průkopníkem ve Španělsku a ve světě obdoby v této disciplíně. To má více než 100 pečlivě vybraných učitelů poskytovat ty nejlepší odborníky na národní i mezinárodní úrovni molekulární onkologie jsou autory objevu prvního člověka, který vyučují.

MOM Program je vyučován Biosanitary Studies Center (CEB) ve spolupráci s CNIO a má doporučení Evropské School of Oncology (ESO). To je také schválen španělského společnosti klinické onkologie (SEOM) a španělskou společnost hematologie a hemoterapie (AEHH).

MOM poskytuje školení v oblasti molekulární onkologie založenou na multidisciplinárním přístupu nádorového onemocnění, což má pozitivní vliv na hlediska dobrých životních podmínek.

Student bude mít přístup k základní znalosti o vzniku a rozvoji rakoviny, metodika základního a klinického výzkumu rakoviny, znát vzory fenotypovou expresi nádorů, jakož i další terapeutické přístupy založené na molekulárních drah zapojených do karcinogeneze ,

S tímto programem řezná hrana výcviku, které vyžadují odborné onkologie v jednadvacátém století je k dispozici. Dnes nebyl klinické praxe dokonalosti bez znalosti molekulárního základu onemocnění je koncipováno, bez diagnózy, prognózy a léčby stále více na základě molekulárních markerů každého pacienta.

1

Proč Master v molekulární onkologie?

 • Pokročilé školení

Odborná příprava odborníků spojených s onkologickým onemocněním během Bachelor of Medicine a následné zaměření MIR, se nezabývá časem a detail dostatečné znalosti molekulárního základu rakoviny. Dnes nebyl klinické praxe dokonalosti bez vědomí molekulárního základu onemocnění je koncipována.

 • Vanguard klinická praxe

Diagnózu, prognózu a léčbu na základě molekulové struktury pacienta umožňuje špičkové klinickou praxi. Nové léčebné strategie jsou založeny na specifických inhibitorů molekulární cíle, nebo blokující nebo aktivačních určitých trasách. Je nezbytně nutné, sázka na formaci, která umožňuje profesionální znát molekulární podstaty vzniku rakoviny a přínos pro pacienta z těchto znalostí.

 • Pokroky ve výzkumu

Onkologie XXI století je založen na postupu vyšetřování. Pouze výzkum společné úsilí translační může přinést tyto zálohy k lůžku. Výzkum a odborná příprava jsou základními nástroji k řešení rakoviny v každodenní klinické praxi. Pokud některá z nich chybí, blíží se pacient nebude správný.

2

Program

Kredity: 120 ECTS

moduly

 • Modul I Cancer Molecular Basis
 • Modul II Molekulární patologie
 • Modul III molekulární onkologie
 • Modul IV Výzkumné práce

praktiky

Studenti si mohou vzít volitelných postupů v malých skupinách CNIO přístup k nejmodernější technologie pro diagnostiku, prognózu a monitorování nádorového onemocnění.

metoda

MOM je vyučován online.

Přístup student tříd zaznamenán prostřednictvím platformy e-learning Biosanitary Studies Center.

Je zpřístupněno studentovi prezentaci pedagog používá během své prezentaci.

Student může posílat dotazy učitelů z platformy e-learningu.

Délka trvání

12 měsíců Datum začátku: 19.září 2016

vzdělání získané

Magistr v molekulární onkologie.

Název soukromá a neoficiální, vydaný Centrem pro studium Biosanitary.

Jeho moduly jsou akreditovány komise pro další vzdělávání zdravotnických profesí s platnými úvěrovými pracovních míst.

Fakulta

Master má mezinárodní fakulty excelence, složený z odborníků a výzkumné pracovníky z institucí, jako je Harvard-Beth Israel Deaconess Medical Center, National Cancer Research Centre (CNIO), MD Anderson Cancer Center, Vrchní rady pro vědecký výzkum (CSIC) , Vall d'Hebron Research Institute, mezi ostatními.

3

moduly

Modul I: Molekulární a buněčná biologie rakoviny (Září 2016 - prosinec 2016) Tento modul umožňuje získat základní znalosti o buněčné biologie, mechanismy regulace genové exprese a změn způsobených nádorové transformace.

molekulární procesy jsou kontrolovány geny, které řídí proliferaci buněk a biologickou aktivitu protoonkogeny a velkých tumor supresorových genů a důsledky změn. důležitost opravy genetické poškození a mutator trasu v karcinogenezi je také studoval. význam a báze procesů apoptózy, stárnutí a buněčné imortalizace, angiogeneze a lymfangiogeneze a nádorové imunologie se analyzuje.

bloky:

 • Buňky, geny a regulace genové exprese.
 • Protoonkogeny a onkogeny.
 • tumor supresorové geny.
 • buněčné procesy zapojené do karcinogeneze.

Modul II: Molekulární patologie (Leden 2017 - březen 2017) V tomto modulu moderních technik molekulární patologie jsou přezkoumávány s cílem pochopit jejich potenciál a klinické využití. základní a praktické znalosti o některé z nich i na design, vedení a perspektivách "biočipy" genu v farmakogenomiky, diagnostika a léčba jsou získávány. moderní design a řízení nádorových bank a novými perspektivami, které molekulární epidemiologie je diskutována.

bloky:

 • Imunohistochemie.
 • Cytogenetika.
 • Genom rakoviny.
 • Nařízení a expresní analýza. Transkriptomika. MiRNA.
 • Proteomika.
 • Epigenetics.

Modul III: molekulární onkologie (duben 2017 - červen 2017) Tento modul je zaměřen na poznání nových protinádorových terapií, která umožňuje aktualizovanou verzi o možnostech uplatnění přezkoumání bioinformatiky drog, aktuální stav hledání léků namířených proti molekulárních cílů, proteázy a zpracuje jako angiogeneze. různé formy imunitní terapie a genové terapie jsou kontrolovány, diskutovat výsledky klinických studií, problémy a vyhlídky.

bloky:

 • Epidemiologie a příbuzné látky.
 • Familiární rakoviny.
 • Farmakologie a protinádorové strategie.
 • alternativní terapie.
 • Metodologie v klinickém výzkumu.

Modul IV: Výzkumná zpráva

Studenti musí provést průzkum paměti provádí v nemocnicích a / nebo laboratoře nebo literární rešerše na téma zájem. Studenti musí projít paměť získat titul Master v molekulární onkologie.

Požadavky na přijetí a

Který je zaměřen

 • Specialisté v onkologii
 • patologie Specialisté
 • Specialisté v hematologii
 • Specialisté v radioterapii
 • Ostatní Absolventi nebo Lékaři Biosanitary plocha se zájmem o nádorovým onemocněním

Výběr a načasování

Pro studium Master, kandidáti musí mít bakalářský titul v biomedicínském oblasti. Musíte poslat svůj aktualizovaný životopis, aby mohly být hodnoceny podle akademické rady.

vstupné

Poslat životopis na adresu: Eugenia Fernández komory mefcamara@ceb.edu.es~~pobj

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Biosanitary Studies Center (CEB) is a company dedicated to consulting work practice, management consulting and teaching projects, research and development in the field of experimental sciences and hea ... Čtěte více

Biosanitary Studies Center (CEB) is a company dedicated to consulting work practice, management consulting and teaching projects, research and development in the field of experimental sciences and health sciences. Méně