HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Yorktown Heights

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Yorktown Heights. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Yorktown Heights. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Yorktown Heights a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Yorktown Heights a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Yorktown Heights přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Magistr, Yorktown Heights, Dálkové Filter

Mistr V řízení Zdravotních Služeb

Mercy College
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Dopad na zdravotní péči Rozviňte své výzkumné, datové analýzy, vedení a komunikační dovednosti a připravte se na úspěšnou kariéru v oblasti zdravotní péče na vyžádání. ...

Čtěte více