HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Fairfax

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Online learning nebo e-learning je proces, naučit se používat různé typy médií, které poskytují textové, zvukové, obrázky, animace a video streaming. Existuje mnoho e-learningových procesů šířit znalosti a učit se bez hranic.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Fairfax, Virginie je nejlidnatější v jurisdikci hostící více než milion obyvatel, což představuje více než 13% z celkového počtu obyvatel. Město je domovem mnoha veřejných škol, které zahrnují státní univerzitu, která nabízí lékařské stupňů mezi ostatními.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Fairfax. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Fairfax. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Fairfax a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Fairfax a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Fairfax přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Magistr, Fairfax, Online Filter

Master of Science ve zdravotnické informatice

George Mason University Online
MSc
<
Kombinované studium
<
22&nbsp;-&nbsp;28 měsíce
Angličtina
Online forma

CAHIIM akreditovaný online magisterský studijní program Master of Science in Health Informatics, který je nabízen na univerzitě George Mason, připravuje budoucí vedoucí pracov ...

Čtěte více

Mistr vědy v ošetřovatelství - praktický lékař zdravotní sestry

George Mason University Online
MSc
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Budujte mezioborové zkušenosti napříč zdravotními disciplínami s programem Master of Science George Nurona v oboru ošetřovatelství - praktický lékař rodinné sestry. ...

Čtěte více