close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Salt Lake City

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost pou… Čtěte více

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Salt Lake City se nachází v Utahu, USA. Náboženské a kulturní akce, jako je Den Pioneer dny 47 průvodu, Novoroční noc a Sundance festivalech jsou nejvíce uctíván události města. "

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Salt Lake City. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Salt Lake City. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Salt Lake City a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Salt Lake City a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Salt Lake City přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Nightingale College
Salt Lake City, Spojené státy americké

Program Master of Science in Nursing for Educators (MSN Ed) je určen pro sestry z bakalářského studia, které mají vášeň pro výuku další generace pomocných a bakalářských seste ... +

Program Master of Science in Nursing for Educators (MSN Ed) je určen pro sestry z bakalářského studia, které mají vášeň pro výuku další generace pomocných a bakalářských sester Nightingale. Absolventi jsou také připraveni pracovat v jiných rozmanitých prostředích, jako jsou nemocnice, komunitní agentury, školy, průmysl a podniky. -
MSc
Denní studium
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde