close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Severní Dakota

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost pou… Čtěte více

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Severní Dakota. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Severní Dakota. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Severní Dakota a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Severní Dakota a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Severní Dakota přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
North Dakota State University - Graduate School
Fargo, Spojené státy americké

Možnost MS v rozvoji člověka a rodinné vědě gerontologie vyžaduje 36 kreditů a je nabízena plně online.

Možnost MS v rozvoji člověka a rodinné vědě gerontologie vyžaduje 36 kreditů a je nabízena plně online. -
MSc
Denní studium
2 - 3 roky
Angličtina
Květen 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory