HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Rochester

Master of Science je míra, která se uděluje studentům, kteří dokončili přísné ročníkovou práci a školení na vysoké škole nebo vysoké škole. Vydělávat MSc může pomoci studentům zlepšit jejich vyhlídky na získání zaměstnání a poskytují úroveň zkušeností, které osloví potenciální zaměstnavatele. 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Roanoke je nezávislé město se nachází ve společenství Virginie. Vyšší vzdělávací instituce ve městě běžet 2 roky a 4 roky studijních programů v řadě případů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Rochester. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Rochester. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Rochester a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Rochester a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Rochester přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Magistr, Rochester, Dálkové Filter

Magistr V Oblasti Managementu Zdravotních Systémů

Rochester Institute of Technology (RIT)
MSc
14 May 2020
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Online forma

Vydělejte on-line zdravotní správy magisterský titul zaměstnavatelů hodnotu, která kombinuje vedení a organizační schopnosti řízení MBA se specializovanými dovednostmi potřebn ...

Čtěte více

Master of Science ve zdravotnické informatice

Rochester Institute of Technology (RIT)
MSc
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Poptávka je vysoká pro profesionály, kteří jsou dobře obeznámeni s používáním výpočetních a informačních technologií pro správu informací o zdravotní péči a údajů o pacientech ...

Čtěte více