HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Raleigh

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Raleigh se nachází v Severní Karolíně, USA. Město je domovem mnoha veřejných, komunitní a soukromé (pro zisk), vysokoškolských zařízení. Spolu s vynikající akademické kvality jsou orgány známý pro sportovní a rekreační akce.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Raleigh. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Raleigh. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Raleigh a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Raleigh a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Raleigh přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Magistr, Raleigh, Dálkové Filter

Ms v klinickém výzkumu on-line

Campbell University
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Online MS v klinickém výzkumu (MSCR) stupeň je určen pro studenty rozšířit porozumění klinického výzkumu, včetně vývoje nových léčiv a klinických studiích.

Čtěte více