HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Plymouth

Master of Science je míra, která se uděluje studentům, kteří dokončili přísné ročníkovou práci a školení na vysoké škole nebo vysoké škole. Vydělávat MSc může pomoci studentům zlepšit jejich vyhlídky na získání zaměstnání a poskytují úroveň zkušeností, které osloví potenciální zaměstnavatele. 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Plymouth. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Plymouth. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Plymouth a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Plymouth a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Plymouth přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

3 Výsledky v Magistr, Plymouth, Dálkové Filter

MS v Gerontologii

St Cloud State University
MSc
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
15 May 2020
Angličtina
Kampus
Online forma

Jako student v gerontologii budete rozvíjet dovednosti potřebné k převzetí profesionální vedoucí role při poskytování služeb starším lidem. Budete se učit v programu, který sp ...

Čtěte více

MS v analýze aplikovaného chování

St Cloud State University
MSc
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Jako student analýzy aplikovaného chování získáte pokročilé akademické a profesní školení v analýze chování se specializací na poruchy spektra autismu, vývojová postižení, str ...

Čtěte více

MS v kvalitě lékařské technologie

St Cloud State University
MSc
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
15 May 2020
Angličtina
Kampus
Online forma

Jako student kvality lékařské techniky budete rozvíjet nástroje a kompetence, abyste byli efektivním profesionálem a lídrem v oboru. Naučíte se základy kvality pro průmysl Med ...

Čtěte více