close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Kirksville

Master of Science je pokročilý studijní program, který lze získat asi za dva roky. Mnohé školy nabízejí on-line nebo na částečný úvazek magisterských programů tak, aby obsazeno studenti mohou prohloubit své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vz… Čtěte více

Master of Science je pokročilý studijní program, který lze získat asi za dva roky. Mnohé školy nabízejí on-line nebo na částečný úvazek magisterských programů tak, aby obsazeno studenti mohou prohloubit své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kirksville je hlavní vzdělávací centrum se nachází ve státě Missouri. Je známý pro bytí domov pro Truman State University a stále na univerzity, která je uznána za nabídku programů v Osteopathic medicíny.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Kirksville. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Kirksville. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Kirksville a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Kirksville a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Kirksville přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
A.T. Still University, College of Graduate Health Studies
Kirksville, Spojené státy americké

Ošetřovatelství bylo posunuto na hranici svých možností. Specializované týmy nepřetržitě pracují na uzdravení a pomoci těm, kteří to potřebují. Aby se naše profese posunula ku ... +

Ošetřovatelství bylo posunuto na hranici svých možností. Specializované týmy nepřetržitě pracují na uzdravení a pomoci těm, kteří to potřebují. Aby se naše profese posunula kupředu, potřebujeme silné vůdce s houževnatostí, kteří usilují o inovace a vidí celého člověka, nejen dalšího pacienta. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
50 - 100 týdny
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory