HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Louisville

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Online learning nebo e-learning je proces, naučit se používat různé typy médií, které poskytují textové, zvukové, obrázky, animace a video streaming. Existuje mnoho e-learningových procesů šířit znalosti a učit se bez hranic.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Louisville je největší město v Kentucky domovském státě více než jeden milion obyvatel. Město hostí řadu institucí vyššího vzdělávání, které nabízejí širokou škálu programů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Louisville. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Louisville. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Louisville a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Louisville a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Louisville přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Magistr, Louisville, Online Filter

Paní v biostatistice

University of Louisville - School of Public Health and Information Sciences
MSc
16 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
01 Bře 2021
Angličtina
Kampus
Online forma

Titul Master of Science (MS) připravuje studenty na kariéru profesionálních biostatistů v průmyslu, vládě nebo akademii.

Čtěte více

MS v biostatistice (online)

University of Louisville - School of Public Health and Information Sciences
MSc
16 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
01 Čvc 2021
Angličtina
Online forma

Online Master of Science v biostatistice (MSBST) je určen pro profesionály s bakalářským titulem, kteří usilují o zahájení nebo rozvoj kariéry v biostatistice, statistice nebo ...

Čtěte více