HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Joliet

Master of Science je pokročilý studijní program, který lze získat asi za dva roky. Mnohé školy nabízejí on-line nebo na částečný úvazek magisterských programů tak, aby obsazeno studenti mohou prohloubit své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Joliet. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Joliet. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Joliet a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Joliet a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Joliet přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Magistr, Joliet, Dálkové Filter

Ms zdravotního úřadu

University of St. Francis
MSc
Zář 2020
<
Kombinované
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Master of programu na University of St. Francis fakulta Udělen ve zdravotnictví Administration (MS) je určen pro studenty, kteří mají znalosti a zkušenosti v konkrétních oblas ...

Čtěte více