HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Harrisburg

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Vydělávat online titul od školy může pravděpodobně vést k propagaci a / nebo plat zvýšit, nebo vás připraví na novou kariéru. I když mohou být považovány za školení v učebně více tradiční, on-line vzdělávání je výhodné v jeho vlastní pravý. Tam je směs studijních programů a jednotlivých tříd nabízené prostřednictvím on-line vzdělávání organizací. To není neslýchané pro školné na on-line kurzy, které budou nižší než u konvenčních školy, i když to rozhodně není spolehlivá na všech on-line programy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Stav hlavního města Pennsylvania je Harrisburg. S počtem obyvatel téměř 50.000, město má mnoho parků a zařízení, které jí umožnily řadí mezi špičku nejlepších míst, založit rodinu. To má velký počet univerzit, vysokých škol a kampusů v rámci více blízko této nabídky poměrně širokou škálu programů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Harrisburg. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Harrisburg. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Harrisburg a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Harrisburg a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Harrisburg přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Magistr, Harrisburg, Online Filter

Zdravotnická informatika MS

Harrisburg University
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

36-hodinový postgraduální program v oboru Zdravotní informatika na Harrisburg University poskytuje jedinečné vzdělávací příležitosti v této nově vznikající specializované obla ...

Čtěte více

MS Pharmaceutical Sciences

Harrisburg University
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento 36hodinový semestrový magisterský program ve farmaceutických vědách na Harrisburg University spočívá v pokročilém výcviku v charakterizaci drogových akcí a dispozice. Ku ...

Čtěte více