HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Tampa

Master of Science je míra, která se uděluje studentům, kteří dokončili přísné ročníkovou práci a školení na vysoké škole nebo vysoké škole. Vydělávat MSc může pomoci studentům zlepšit jejich vyhlídky na získání zaměstnání a poskytují úroveň zkušeností, které osloví potenciální zaměstnavatele. 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Florida je město ve státě větší Floridě. Město je domovem více než 7000 obyvatel a je známý pro bytí nejjižnější město v Americe. Existuje několik veřejných a soukromých škol zde s různými univerzitami v těsné blízkosti.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Tampa. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Tampa. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Tampa a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Tampa a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Tampa přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

3 Výsledky v Magistr, Tampa, Dálkové Filter

MS v oboru cvičení a výživy

University of Tampa - Sykes College of Business
MSc
Led 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Master of Science v oblasti cvičení a výživy (MS-ENS) připravuje studenty k práci ve vládě, obchodu, sportovním průmyslu a ve vzdělávání jako odborníci v profesionálních inter ...

Čtěte více

Master of Science v ošetřovatelství

Florida Southern College
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Master of Science v ošetřovatelství je dynamický způsob ošetřování profesionály získat vzestupné mobility v prostředí zdravotní péče.

Čtěte více

MS v oblasti farmaceutické nanotechnologie (MSPN)

University of South Florida College of Pharmacy
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus
Online forma

Nanofarmacie a nanomedicína jsou jedinečné interdisciplinární vědy, která integruje znalosti přírodních věd a inženýrství s lékárnou a medicínou k vývoji nanofarmak. ...

Čtěte více