HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Chesterfield

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Chesterfield. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Chesterfield. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Chesterfield a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Chesterfield a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Chesterfield přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Magistr, Chesterfield, Online Filter

On-line mistr vědy ve výživě a lidské výkonnosti

Logan University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Online forma

S využitím studijního výzkumu a zdravých klinických aplikací se absolventi programu Master of Science in Nutrition and Human Performance naučí analyzovat stravu a zdravotní st ...

Čtěte více

On-line mistr vědy ve sportu vědy a rehabilitace

Logan University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Online forma

Master of Science v oboru sportovní vědy a rehabilitace (MSR) je interdisciplinární, komplexní program postgraduálního studia navržený poskytnout jedinečnou přípravu na sporto ...

Čtěte více