Filter
MSc
Portoriko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Portoriko.

Master of Science je míra, která se uděluje studentům, kteří dokončili přísné ročníkovou práci a školení na vysoké škole nebo vysoké škole. Vydělávat MSc může pomoci studentům zlepšit jejich vyhlídky na získání zaměstnání a poskytují úroveň zkušeností, které osloví potenciální zaměstnavatele. 

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Univerzity pro titul bakaláře Portoriko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Portoriko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Ponce Health Sciences University

Master of Science v lékařských věd (MSMS) je integrovaný, multidisciplinární meziresortní programu v základních lékařských věd, které poskytují stážisty s široce založené ... [+]

The Master of Science v lékařských věd (MSMS) je integrovaný, multidisciplinární meziresortní programu v základních lékařských věd, které poskytují stážisty s široce založené jednoroční základní osnovu jejímž cílem je zlepšit své akademické pověření pro přijetí na odborných školách.

Osnovy Požadavky na přijetí Bakalářský titul z regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole, včetně následujícího kurzu: Kurzy Kredity Obecná biologie I & II s Labs 8 Obecná chemie I & II s Labs 8 Organic Chemistry I & II s Labs 8 Fyzika I & II s Labs 8 matematika 6 Behavioral a společenské vědy * 6 biochemie kurz 3 španělština 3 Angličtina 3 * Psychologie, sociologie, antropologie, politologie a / nebo Economics Plně dvojjazyčný v angličtině a španělštině (číst, psát, mluvit a rozumět) Kumulativní GPA a věda GPA ≥ 2,7 MCAT skóre ... [-]
Portoriko Ponce
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině