HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Dublin

Master of Science je absolventská hodnost, kterou lze získat studenti, kteří poprvé absolvovali bakalářský studijní program v podobném oboru. MSc obvykle trvá asi dva roky denního studia vydělávat.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Dublin, který je od Leinster provincie, je moderní středisko vzdělávacích institucí, které jsou známé pro kvalitní vzdělávání. Toto město má velký kulturní význam. Nabízí tři hlavní univerzity na vzdělání uchazečů: University of Dublin, Národní univerzita Irska a Dublin City University.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Dublin. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Dublin. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Dublin a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Dublin a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Dublin přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

3 Výsledky v Magistr, Dublin, Dálkové Filter

MSc z oboru imunologie

Trinity College Dublin
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Tento MSc. v Imunologii zahrnuje studium imunologických procesů a mechanismů, jak přispívají k onemocnění a jak mohou být léčeni terapeuticky. Tím, že se soustředí na molekuly ...

Čtěte více

MSc v globálním zdraví

Trinity College Dublin
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

M.Sc. Cílem globálního zdraví je připravit absolventy, aby přispěli v širším měřítku k navrhování, realizaci a řízení zdravotních programů, rozvoji zdravotních systémů a zdrav ...

Čtěte více

MSc v ošetřovatelství

Trinity College Dublin
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Cílem programu je umožnit registrovaným zdravotním sestrám získávat sofistikované znalosti, dovednosti a rozhodovací schopnosti potřebné k praxi v dynamických zdravotnických p ...

Čtěte více