Filter
MSc
Study type: Všechny Pace: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský titul představuje pokročilou úroveň akademického úspěchu, který může být proveden pouze po dokončení bakalářského studia, obvykle bakalářského studia. Obvykle trvá jeden nebo dva další roky pro získání MSc, ačkoli absolventi mohou pokračovat v pokročilých pozicích.

Co je to MSc v biotechnologii? Jedná se o interdisciplinární oblast, která kombinuje aspekty od vědy a inženýrství. Specifická technologie, kterou studujete v této oblasti, závisí na vašem zaměření. Mohli byste studovat strojní zařízení používaná lékaři na denní bázi pro diagnostiku a léčbu pacientů. Mohli byste také studovat technologii používanou v laboratořích, abyste mohli provádět testy a číst. Alternativně existují aplikace v oblasti zemědělství, o kterých se studenti mohou dozvědět. Oblasti studia zahrnují biologii, chemii a inženýrství.

Jedním z nejvýznamnějších výhod, které získáte z této oblasti studia, jsou dovednosti, které vám pomohou při případné kariéře. Pro biotechnologie tyto dovednosti často zahrnují kritické myšlení, hodnocení, strojírenství a vědeckou mysl.

Než se zapojíte do programu MSc, je dobré vědět, kolik to bude stát. Nezapomeňte, že mnohé faktory mění školné a poplatky, které byste měli očekávat, včetně školy, požadavků na program, země studia a délky programu.

Studium biotechnologie připravuje studenty na konkrétní kariéru. Nejobvyklejším postavením, které je možné u tohoto typu magisterského studia, je biomedicínský inženýr. Je také možné stát se vědcem nebo výzkumným pracovníkem jako biofyzik, chemik nebo biochemik. V zemědělských polohách jsou k dispozici pozice jako vědci v půdě a rostlině, zemědělští inženýři nebo potravináři. Někteří studenti používají biotechnologii jako jedinečnou akademickou cestu do lékařské oblasti, aby se stali lékaři nebo lékaři.

Chcete-li začít ve svém vzdělávání, začněte hledáním nejlepšího možného programu pro vaše jedinečné potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

13 Results in Biotechnology

University of Nottingham

Tento průkopnický kurz kombinuje vyučované moduly s vysokou úrovní praktického výzkumu na bázi laboratoře. ... [+]

Přehled

Tento průkopnický kurz má za cíl maximalizovat zaměstnatelnost studentů. Naše výsledky ukazují, že 90% absolventů zajišťuje pracovní místa spojená s technologiemi zabývajícími se kmenovými buňkami, včetně PhD, pozic v průmyslu a vládou financovaných agentur (např. Banky kmenových buněk).

Obsah kurzu byl navržen v konzultacích s odborníky na kmenové buňky a potenciálními zaměstnavateli v oblasti biotechnologie, akademické obce, průmyslu a orgánů regulujících kmenové buňky, aby poskytli potřebné odborné znalosti, aby mohli soutěžit ve stále se měnícím světě.

Klíčová fakta

Jedná se o originální a nejdéle probíhající kurz MSc v oboru Stem Cell Technology ve Velké Británii; od roku 2007 poskytuje studentům jedinečnou směs interdisciplinární odbornosti.Kurz je 12 měsíců na plný úvazek od října do září, z toho 40% je laboratorní.Učené moduly zahrnují buněčnou a molekulární biologii, embryonální a indukované pluripotentní kmenové buňky, dospělé kmenové buňky, klinicky relevantní regenerační medicínu, etiku technologie kmenových buněk a nové technologie pro translační kmenové buňky pro rok 2013.Nottingham je v první třetině světových univerzitUniverzita je umístěna v krásném areálu a jeho ekologická pověst znamená, že je zařazena jako první na světě (UI Greenmetric World University 2011.) Bezpečné a atraktivní prostředí s velmi nízkou statistikou kriminality ve srovnání s rozsáhlými městskými areály.Struktura... [-]
Spojené království Nottingham
October 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Nottingham

Jedná se o jediný kurz MSc založený výhradně na imunologii nádorů a je určen pro zájemce o biotechnologickou kariéru a akademickou obec. ... [+]

Přehled

Největší moderní průlom pro léčbu rakoviny je protilátková terapie. Stále rostoucí počet biotechnologických firem má ve vývoji protilátkové nebo vakcinační terapie. Cílem kurzu je přilákat studenty, kteří mají zájem o imunologii nádorů, kteří chtějí věnovat se kariéře buď v průmyslu (biotechnologii) nebo v akademickém prostředí.

Cíle a záměryZískat specializované poznatky v oblasti nádorové imunologie se zvláštním odkazem na monoklonální protilátky a rakovinové vakcínyRozvíjet kritickou a analytickou sílu k hodnocení vědecké literaturyProvést vědecký výzkumný projektZískejte schopnost sdělovat vědecké výsledky ústně i písemněDalší informace o obchodním využití léčby rakovinyInovativní vlastnosti tohoto kurzuJediný kurz MSc založený výhradně na imunologii nádorů.Studenti se zajímají o významný výzkumný projekt, během něhož získávají značné množství laboratorních dovedností.Modul založený výhradně na vědeckém psaní a vývoji podnikatelského plánu.Jednotlivci z odborné přednášky o kurzu.Je vhodný pro absolventy věd o životech, biomedicínských vědách a příbuzných oborech a také pro lidi ve vhodném zaměstnání, kteří chtějí zlepšit a aktualizovat své znalosti a zkušenosti.Tento kurz přitahuje studenty z Velké Británie a celého světa.Obsah kurzu... [-]
Spojené království Nottingham
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Aalborg University

Tělo a nervový systém jsou chemické, ale ne všichni chemie. Pohyby těla jsou elektrické, ale ne všechny elektřinu. Podpůrné systémy v těle jsou většinou mechanické, ale n ... [+]

Chtěli byste navrhnout zařízení a zařízení pro zdravotně postižené a rozvíjet moderní vybavení pro použití v nemocnicích a ve zbytku odvětví zdravotnictví, které mohou zachránit život?

Chtěli byste se spojit svůj smysl pro technologie, počítače a matematiku a váš zájem o medicínu a lidi? A byste chtěli studovat v mezinárodním prostředí, společně s dánskými žáky a studenty s dalšími národností? Pokud můžete odpovědět "ano" na tyto otázky - biomedicínského inženýrství a informatika, může velmi dobře být mistr program, který hledáte.

Biomedicínské inženýrství na Aalborg University je interdisciplinární program se zaměřením na elektrofyziologie a lidské smyslové fyziologie motoru. Potenciální kandidáti jsou studenti s B.Sc. v biomedicínské inženýrství, elektrotechnika, nebo rovnocenný stupeň v rámci informačních technologií.... [-]

Dánsko Aalborg Copenhagen Esbjerg
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Siena

Cílem předmětu je připravit absolventy s dobrou biomedicínskou kulturou, s důkladnou znalostí biotechnologie, získat a upevnit důležitou praktickou zkušenost ... [+]

Lékařské biotechnologie

Cílem předmětu je připravit absolventy s dobrou biomedicínskou kulturou s důkladnou znalostí biotechnologie, získat a upevnit důležitou praktickou zkušenost v laboratoři. Absolventi jsou schopni navrhnout a organizovat výzkumné plány v autonomii v oblasti biotechnologie aplikované v medicíně; jsou schopny řídit a koordinovat programy rozvoje biotechnologie aplikované na lidskou medicínu a zaměřené na ochranu, podporu a obnovu zdraví. Na konci bienálu získali absolventi lékařské biotechnologie znalosti a technické dovednosti pro profesionální začlenění do oblastí určených v konkrétním studijním plánu kurzu.

Fotografický archiv Università di Siena... [-]
Itálie Siena
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc v mikrobiální biotechnologii poskytuje studentům příležitost rozvíjet odborné znalosti, které vycházejí z odborných znalostí v biotechnologii a mikrobiologii, které j ... [+]

Kurz

MSc v mikrobiální biotechnologii poskytuje studentům příležitost rozvíjet odborné znalosti, které vycházejí z odborných znalostí v biotechnologii a mikrobiologii, které jsou použitelné v mnoha průmyslových a environmentálních odvětvích. Mikroorganismy jsou pracovními hnacími silami mnoha průmyslových procesů a studenti, kteří studují pro MSc Mikrobiální biotechnologie, mohou získat důkladné pochopení těchto na celém organismu a molekulární úrovni.

Obsah učebních osnov bude věnován výzkumu a zejména studenti absolvují období nezávislého vědeckého výzkumu v souladu s projektem "Student jako výrobce" univerzity.

MSc mikrobiální biotechnologie má za cíl vybavit absolventy s potřebnými teoretickými znalostmi, praktickými, výzkumnými, odbornými a přenosnými dovednostmi, které jim umožní absolvovat další postgraduální školení (např. Ph.D.) a / nebo zaměstnání v rámci akademického výzkumu a v průmyslových, obchodních , vládní a environmentální prostředí.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Utrecht University

Regenerativní medicína a technologie (RMT) kombinuje základní disciplíny, jako je biologie kmenových buněk, věda o materiálech a biomechanika s více aplikovanými obory, j ... [+]

O

Kombinovat základní disciplíny, jako je biologie kmenových buněk, věda o materiálech a biomechanika s více aplikovanými obory, jako je buněčná terapie, implantace a zobrazování. Nová spolupráce mezi těmito obory přispívá k inovacím v oblasti výzkumu základních věd o živé přírodě, ale také k novým terapiím pacientů a klinickým aplikacím s konečným cílem obnovit ztracenou funkci tkání nebo orgánů. Zní to zajímavě? Připojte se k programu!

ZJIŠTĚTE OBJEDNÁVÁNÍ JEDNOTLIVÉ SPOLUPRÁCE

Chcete přispět k současným a budoucím aplikacím zdravotní péče? Připojte se k rychle se rozvíjející oblasti regenerační medicíny! Staňte se multidisciplinárními vědci a pomozte stimulovat výzkum na rozhraní biomedicínských věd, inženýrství a klinické aplikace.... [-]

Nizozemsko Utrecht
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Utrecht University

Tento magisterský program vás vybaví nástrojem pro inovace v multidisciplinárním oboru Biofabrication. Poskytneme důkladné pochopení i provozní zkušenosti s procesy, jako ... [+]

O

Studium 3D technologie tisku s biomedicínským přístupem. Bioprodukce kombinuje pokročilé techniky výroby s biologickými systémy pro přípravu navržených tkáňových konstrukcí. Budete vybaveni nástrojem pro inovace v tomto multidisciplinárním oboru a stanete se odborníkem s důkladným porozuměním a provozními zkušenostmi s procesy, jako je 3D bioprinting, biomateriály, kultivace 3D buněk, počítačové modely a zobrazování.

Staňte se odborníkem v multidisciplinární oblasti výzkumu

Rozšiřte své znalosti v různých oblastech, jako je fyzika, biologie, lékařství, robotika a informatika. Několik výzkumníků, kteří vstupují do bioprodukčního oboru, bylo vyškoleno v tak širokém spektru předmětů. Chcete se stát skutečně multidisciplinárním badatelem? Biofabrikace je ideální.... [-]

Nizozemsko Utrecht
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Účelem magisterského studia v oblasti farmaceutických biotechnologií je poskytnout studentům vědecké poznatky o moderním farmaceutickém výzkumu a biotechnologiích v oblas ... [+]

Popis předmětu

Účelem magisterského studia v oblasti farmaceutických biotechnologií (dva roky, 120 CFU) je poskytnout studentům vědecké poznatky o moderním farmaceutickém výzkumu a biotechnologiích v oblasti zdraví.

Organizace a potřeby výzkumu v oblasti farmacie dramaticky změnila v posledních letech. Moderní výzkum v akademické i průmyslové prostředí je intenzivně zabývající se studiem a vývoj biopharmaceuticals, včetně vývoje biologických a monoklonálních protilátek nové koncepce. V současné době potřebuje farmaceutický vědec důkladné vzdělání a odborné znalosti v oblasti molekulární biologie, genetiky, rekombinantních DNA a bioinformatiky, se solidním zázemím v chemii, farmakologii a pokročilé farmaceutické technologii. Odborníci pracující ve farmaceutickém výzkumu a vývoji a výrobě musí mít dobré interdisciplinární znalosti, včetně konkrétních technických a regulačních otázek věnovaných výzkumu, vývoji a monitorování inovativních léků a biosimilár.... [-]

Itálie Padua
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Cílem tohoto kurzu je připravit kvalifikované absolventy s hlubokou biomedicínskou kulturou týkající se vztahů mezi strukturou a funkcí biomolekul a biosystémy působícími ... [+]

Popis předmětu

Tento studijní kurz je určen studentům, kteří se chtějí stát specializovanými absolventy s pokročilými biomedicínskými znalostmi týkajícími se vazeb mezi strukturou a účelem biomolekul a biosystémy působícími na buněčné a tkáňové úrovni lidského těla ve fyziologických i patologických podmínkách. Široká znalost těchto technik je založena na solidní praktické činnosti v laboratořích během stáže.

S výhradou vzdělávacích cílů třídy LM-9 získané znalosti umožňují specializovaným absolventům pomoci lékařům v diagnostických a terapeutických úkolech zahrnujících manipulaci s buňkami, geny a dalšími biosystémy, které vyžadují, aby žadatelé získali speciální dovednosti v experimentální biotechnologii (např. Diagnostika a terapie pomocí geneticky upravených buněk, racionální návrh a vývoj nových léčiv založených na modelech molekulárních cílů známých nebo odvozených z farmakogenomických znalostí, příprava nano-biotechnologických nástrojů pro pokročilou diagnostiku zobrazování a distribuci léků, modulaci imunitního systému reakce, diagnostika založená na inovačních procesech vědy a lékařských laboratorních technik, imunoterapie na cílené buňky); organizovat a koordinovat laboratorní činnosti pro pokročilý výzkum nebo pro diagnostické vyšetření vyžadující použití biotechnologických metod a manipulaci s buňkami nebo biotechnologickými materiály; organizovat a koordinovat experimentální protokoly klinického výzkumu zahrnující použití materiálů nebo biotechnologických technik; navrhovat a provádět s autonomií výzkum v oblasti biotechnologie aplikovaný v lékařství; vést a koordinovat také v oblasti řízení, rozvojových programů a dozoru nad biotechnologií aplikovanou na lidské bytosti, s přihlédnutím k etickým, technickým, environmentálním a ekonomickým důsledkům.... [-]

Itálie Padua
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Tampere Universities

Program nabízí jedinečné učební prostředí, které kombinuje biologické vědy a technologie se specifickým zaměřením na zdraví. Možnosti studia jsou flexibilní a výukové sku ... [+]

Ruční dovednosti na křižovatce molekulární biologie, buněčné technologie a bioinformatiky

Získejte důkladné znalosti a praktické dovednosti se zaměřením na lidské zdraví.

Naší cílovou skupinou jsou studenti s bakalářským studiem v oblasti biologických, výpočetních nebo matematických věd, kteří chtějí získat hluboké znalosti a praktické dovednosti na křižovatce molekulární biologie, buněčné technologie a bioinformatiky se zvláštním důrazem na oblasti, které mají potenciálu pro posílení lidského zdraví. Kurzy jsou pevně zakotveny v mezinárodním výzkumu a zaměřují se na přenos těchto poznatků do praxe.

Biomedicínská technologie je multidisciplinární obor, který vychází z pochopení biologických systémů na molekulární úrovni a rozvíjí nové přístupy k rozvoji lékařských a biotechnologických aplikací. Program spojuje odborné znalosti a metody ve velkém počtu přírodních, lékařských a inženýrských oborů: biologie, chemie, medicína, genetika, statistiky a výpočetní a datové vědy. Existují tři možnosti specializace:... [-]

Finsko Tampere
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Magisterský titul v medicínsko-farmaceutické biotechnologii poskytuje pokročilou vědeckou přípravu na téma biotechnologie zaměřená na medicínu a farmakologii prostřednict ... [+]

souhrn

Magisterský titul v medicínsko-farmaceutické biotechnologii poskytuje pokročilou vědeckou přípravu na téma biotechnologie zaměřená na medicínu a farmakologii prostřednictvím získání integrovaných dovedností na biochemické, biologicko-molekulární a buněčné úrovni. Kurz také poskytuje kompetence pro vytváření a řízení podniků.

Učení se děláním

Jednou z zvláštností kurzu je široké zapojení studentů do praktických laboratorních činností. Výukové plány obou ročníků poskytují praktické cvičení a podporují účast v laboratořích, kde studenti vykonávají svou praxi. Stáže lze absolvovat ve vysoce kvalifikovaných univerzitních výzkumných laboratořích, ve firmách v biotechnologickém odvětví av centrech excelence, jako jsou Ospedale Policlinico San Martino-IRCCS, Istituto Italiano di Tecnologia (IIT) a Istituto Giannina Gaslini.... [-]

Itálie Genoa
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Manipal Academy of Higher Education Dubai

MSc lékařské biotechnologie je specializační program zaměřený na poskytnutí vynikající příležitosti pro studenty, aby vzlétli v slibné kariéře v oblasti lékařského výzkum ... [+]

Přehled

Lékařská biotechnologie je interdisciplinární oblast, která má obrovský význam ve farmaceutickém průmyslu. Zjišťuje uplatnění v oblasti výroby léků, genové terapie a genetického testování. Může být použit k výrobě účinných, nákladově efektivních, inovativních léčiv. Má potenciál zlepšit zdravotní péči vývojem diagnostických souprav, vývojem léků na míru, přesnými metodami určení vhodných dávkování léků, zlepšením vakcín. MSc lékařské biotechnologie je specializační program zaměřený na poskytnutí vynikající příležitosti pro studenty, aby vzlétli v slibné kariéře v oblasti lékařského výzkumu a diagnostiky. To bylo představeno s vizí posílit studenty s znalostmi, dovednostmi a nejnovějším vývojem v této hraniční vědě.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Sheffield Hallam University

Získejte podrobné poznatky o farmakologii a biotechnologii - s ohledem na výzkumné, průmyslové, obchodní a lékařské aspekty oboru. Jedná se o jediný magisterský kurz ve S ... [+]

Tento kurz vám umožní získat základní znalosti o tom, jak léky působí na molekulární a buněčné úrovni a jak se biotechnologické techniky používají k výrobě nových léků.

Jedná se o jediný magisterský kurz ve Spojeném království, který kombinuje předměty Farmakologie a biotechnologie. Cílem kurzu je poskytnout vám pevnou znalostní základnu pro porozumění základním aspektům těchto dvou odlišných oblastí, se zvláštním zřetelem k molekulárnímu mechanismu drogových akcí nebo biotechnologickým aplikacím pro nemoci.

Tento kurz vám dává možnost:

Prozkoumejte základní principy molekulární farmakologie a biotechnologie.Zvyšte své laboratorní dovednosti od experimentálního návrhu až po interpretaci výsledků.Naučte se syntetizovat nové léky nebo je vyrábět z geneticky modifikovaného mikroorganismu.Rozvíjet se jako samostatný student schopný reflektovat na učení, znalosti a profesní praktiky.... [-]
Spojené království Sheffield
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině