Filter
MSc
Finsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Science je míra, která se uděluje studentům, kteří dokončili přísné ročníkovou práci a školení na vysoké škole nebo vysoké škole. Vydělávat MSc může pomoci studentům zlepšit jejich vyhlídky na získání zaměstnání a poskytují úroveň zkušeností, které osloví potenciální zaměstnavatele. 

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Biotechnologie, Finsko

Tampere University

Biomedicínská technologie je multidisciplinární obor, který staví na porozumění biologickým systémům na molekulární úrovni a vyvíjí nové přístupy k rozvoji lékařských a b ... [+]

Ruční dovednosti na křižovatce molekulární biologie, buněčné technologie a bioinformatiky

Získejte důkladné znalosti a praktické dovednosti se zaměřením na lidské zdraví.

Naší cílovou skupinou jsou studenti s bakalářským studiem v oblasti biologických, výpočetních nebo matematických věd, kteří chtějí získat hluboké znalosti a praktické dovednosti na křižovatce molekulární biologie, buněčné technologie a bioinformatiky se zvláštním důrazem na oblasti, které mají potenciálu pro posílení lidského zdraví. Kurzy jsou pevně zakotveny v mezinárodním výzkumu a zaměřují se na přenos těchto poznatků do praxe.

Biomedicínská technologie je multidisciplinární obor, který vychází z pochopení biologických systémů na molekulární úrovni a rozvíjí nové přístupy k rozvoji lékařských a biotechnologických aplikací. Program spojuje odborné znalosti a metody ve velkém počtu přírodních, lékařských a inženýrských oborů: biologie, chemie, medicína, genetika, statistiky a výpočetní a datové vědy. Existují tři možnosti specializace:... [-]

Finsko Tampere
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Turku

Magisterský studijní program v biomedicínských vědách - Molekulární biotechnologie a diagnostika specializace trať vás vybaví pro kariéru v vzrušující oblasti biotechnolo ... [+]

utu.fi/degrees

Zvládněte vzrušující pole biotechnologie!Magisterský studijní program v biomedicínských vědách - Molekulární biotechnologie a diagnostika specializace trať vás vybaví pro kariéru v vzrušující oblasti biotechnologie a překladatelského výzkumu.

Prostřednictvím programu v

Naučíte se také aplikovat získané znalosti v praxi při vývoji nových nástrojů a metod pro detekci molekulárních látek. Výuka je zaměřena na klíčové technologie diagnostiky a molekulární biologie s možností uplatnění těchto znalostí jak v lékařské, tak v dalších oblastech diagnostiky.

Po dokončení studia budete vybaveni dovednostmi, které vám umožní vstoupit do průmyslu, vykonávat kariéru jako vědec nebo vstoupit do veřejného sektoru. Kurikulum navíc poskytuje také dobrý základ pro zájemce o podnikání.... [-]

Finsko Turku
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině