Filter
MSc
Bahrajn Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bahrajn.

Master of Science je pokročilý studijní program, který lze získat asi za dva roky. Mnohé školy nabízejí on-line nebo na částečný úvazek magisterských programů tak, aby obsazeno studenti mohou prohloubit své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

Studenti, kteří sledují vyšší vzdělání po vstupu vysokoškolské vzdělání mají často flexibilní životní styl v Bahrajnu. Univerzity mají také různé typy kurzů, které často vyhovovaly potřebám místních i zahraničních studentů. Země 's kulturou je velmi nekomplikované usnadňuje zahraničním studentům komunikovat s občany.

Univerzity pro titul bakaláře Bahrajn. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bahrajn zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

RCSI Institute of Leadership

MSc v kvalitě ... [+]

Detaily kurzu

MSc v kvalitě

V průběhu programu budete rozvíjet dovednosti v hodnocení základních pojmů týkajících se bezpečnosti, kvality, akreditace a správy. Po dokončení šesti modulů budete dále zvyšovat své dovednosti tím, že budete řídit projekt změny zaměřený na zvýšení kvality a bezpečnosti ve vaší organizaci.

Absolventi tohoto programu jsou schopni lépe zajistit dodávky a konfiguraci vysoce kvalitních zdravotnických služeb a změnit vedení a rozvoj v rámci svých oblastí. Jsou také vybaveny specializací na formální kvalitu a bezpečnost.

Žádosti jsou přijímány všemi pracovníky ve zdravotnictví, včetně lékařů, manažerů, zdravotních sester, dalších klinických specialistů a administrátorů, kteří chtějí rozvíjet a rozšiřovat své znalosti a dovednosti v oblasti řízení kvality a bezpečnosti ve zdravotnictví. Personál ve zdravotnických podnicích, jako jsou zdravotnické pomůcky / zdravotnické prostředky a léčiva, může také považovat program za relevantní a hodnotný pro své potřeby.... [-]

Bahrajn Busaiteen
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
RCSI Institute of Leadership

MSc ve zdravotnictví Management je navržen tak, aby usnadnit zdravotnickým pracovníkům, manažerům a správcům rozvíjet potřebné znalosti, odborné znalosti a dovednosti, kt ... [+]

Detaily kurzu

MSc ve zdravotnictví Management je navržen tak, aby usnadnit zdravotnickým pracovníkům, manažerům a správcům rozvíjet potřebné znalosti, odborné znalosti a dovednosti, které mohou být použity na různá nastavení v rámci systémů zdravotní péče.

Program se skládá ze šesti vyučovaných modulů, organizačního rozvojového projektu a plánu osobního rozvoje, jehož cílem je poskytnout vám znalosti a odborné znalosti pro efektivní vedení a správu zdravotnických organizací.

Jako absolvent tohoto programu budete schopni lépe zajistit poskytování a konfiguraci vysoce kvalitních zdravotnických služeb, vést a řídit změny a rozvoj ve vaší organizaci a profesi. To bude vyžadovat důkladné znalosti a pochopení složitosti zdravotnictví, obchodních procesů, financí, řízení operací, informačních technologií, marketingu, vedení a strategie.... [-]

Bahrajn Busaiteen
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině