MSc ze Zdravotní informatiky

Všeobecné informace

Popis programu

Pracujete ve zdravotnictví a chcete si rozšířit své znalosti a dovednosti ve zdravotnické informatice? Je to jedna z nejrychleji rostoucích oblastí ve Velké Británii a náš titul MSc Health Informatika může zvýšit vaše kariérní vyhlídky.

Tento kurz využívá nejmodernějších technologií a silně se zaměřuje na praktické a analytické dovednosti, které můžete použít ve svém pracovním prostředí. Je k dispozici jako jednoroční prezenční kurz nebo tříleté kombinované studium.

Prostřednictvím spojení s NHS a organizacemi v oblasti vědy o životě se dozvíte o novém vývoji a měnící se povaze technologie ve zdravotnické informatice, která vás postaví do popředí tohoto rychle rostoucího odvětví.

Proč studovat zdravotnickou informatiku na Swansea University ?

  • 1. ve Velké Británii pro výzkumné prostředí 2. ve Velké Británii pro kvalitu výzkumu - výzkumný rámec (Research Excellence Framework 2014).
  • Postgraduální studenti mají přístup k zařízením v budově Ústavu vědy o životě 100 milionů liber.
  • Co Uni? Vítěz studentské ceny 2017 - postgraduální student.
  • Titul je k dispozici na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu tří let.
  • Silná propojení s NHS a organizacemi v sektoru vědy o životě.

Vaše zkušenosti se zdravotními informacemi

Vaše studijní zkušenosti budou posíleny přístupem k nejmodernějším zařízením založeným v našich Centrech excelence pro administrativní data a eHealth Research. Toto zařízení ve výši 30 milionů GBP, udělené Radou pro hospodářský a sociální výzkum (ESRC) a Radou pro lékařský výzkum (MRC), zlepší kvalitu vašeho kurzu.

Budete těžit z našich hlavních spolupracovníků na lékařské fakultě; Abertawe BroMorgannwg University (ABMU Health Board); Hywel Dda Health Board; Rada pro výzkum Spojeného království; Velšská vláda a četné národní a mezinárodní vazby.

Zdravotní informatika Pracovní příležitosti

Kurz jsme pečlivě navrhli tak, abychom vám poskytli lepší znalosti a porozumění ve zdravotnické informatice a dovednosti, které potřebujete pro uplatnění svého učení v odborné praxi.

Tento magisterský titul vám proto poskytne důkladné znalosti oboru, které potenciálně zvýší vaše vyhlídky na kariérní postup.

Kariéra a zaměstnanost

Akademie Swansea Employability Academy (SEA) vás bude podporovat v každé fázi vaší profesní cesty a pomůže vám vybudovat světlou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
  • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
  • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
  • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně