MSc ve výživě sportu a cvičení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled kurzu

Úžasné výkony světových sportovců v celé řadě sportů promítly do veřejného pořadu otázky výkonnosti a sportovní výživa je nyní uznávána jako klíčová součást podpory školení a soutěže na všech úrovních účasti.

Magisterský titul v oboru Sport a výživa ve výuce na University of Westminster nabízí příležitost studovat vědu o sportovní výživě a jejích žádostech jak o "víkendovém válečníku", tak o elitní sportovce. Také uvádí spor o použití doplňků pod vědeckým dohledem, při pohledu na klíčové důkazy pro a proti výkonnostním přínosům.

Cílem kurzu je vytvořit sportovní výživu, kteří jsou silně zaměřeni na vědu, která je předmětem této problematiky, ale mají také zkušenosti s praktickými aspekty poskytování zdravého vedení jednotlivcům a týmům, které chtějí využít výživu jako součást svých vzdělávacích programů . Za tímto účelem přispívají řada hostujících lektorů své odborné znalosti v klíčových souvisejících oblastech a studentům je také poskytnuta možnost zastínit zavedené sportovní výživové praktiky.

Struktura kurzu

Následující moduly ukazují na to, co budete studovat na tomto kurzu.

 • Pokročilá výživa
 • Hodnocení zdraví a zdraví
 • Koncepty a principy výživy člověka
 • Výživa a výkon
 • Nutriční hodnocení
 • Praktické dovednosti pro sportovní výživu
 • Metody postgraduálního výzkumu
 • Postgraduální projekt

Profesionální uznání

Kurz je akreditován Asociací pro výživu (AfN). To umožňuje studentům získat titul Associate Nutritionist, což je první krok na profesionálním rozpoznávacím a registračním žebříčku.

Kurz je také akreditován Registrem sportu a výživy při cvičení (SENr) a získal Cenu za uznání Mezinárodní společnosti pro sportovní výživu (ISSN). Studenti jsou povzbuzováni ke zkoušce Certifikace ISSN (CISSN) ke konci doby studia.

Vstupní požadavky

Měli byste mít první titul v oboru přírodních věd se silným prvkem výživy a / nebo fyziologie, ale pokud jste absolventem jiné disciplíny, máte příležitost získat vstup úspěšným absolvováním kurzu Základy výživy .

Pokud váš první jazyk není angličtina, měli byste mít skóre IELTS nejméně 6,5, včetně skóre 6,5 písemně, TOEFL skóre nejméně 98, s minimem 25 v písemné složce.

KariéraKariérní cesta

Kvalifikovaní sportovci a odborníci na výživu najdou zaměstnání v řadě oblastí, od výzkumu a výživy veřejného zdraví až po výkonnostní školení. Mnozí se nakonec stanou samostatně výdělečně činnými a vytvářejí vlastní konzultační společnosti, které mohou být velmi úspěšné. Kurz je navržen tak, aby přechod na jakoukoli z těchto oblastí byl co možná nejsladší a nejúčinnější.

Naši absolventi pokračují na pozicích, které zahrnují výuku ve vysokoškolském vzdělávání, podporu sportovců v rámci anglického institutu sportu a doktorský výzkum.

Cílem kurzu je umožnit studentům rozvinout pokročilou úroveň znalostí předmětů a zkušeností z výzkumu, jakož i komplexní škálu převoditelných vědeckých a odborných dovedností. Kariérní volba může zahrnovat přední sportovní výživové programy pro týmy a elitní sportovce, zapojení do iniciativ fyzické aktivity spolu se zaměstnáním ve vnitrostátních řídících orgánech a organizacích.Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem,
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a postgraduální studium, včetně dobrovolných zkušeností,
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti,
 • účinně uvádět na trh zaměstnavatele, \ t
 • psát lepší životopisy a přihlášky,
 • rozvíjet svůj rozhovor a podnikové dovednosti,
 • naplánovat si kariéru u našich kariérních poradců,
 • Setkejte se se zaměstnavateli a prozkoumejte své kariérní možnosti na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérních prezentacích a akcích po celý rok.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Čtěte více

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Méně