MSc v oblasti výživy globálního veřejného zdraví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled kurzu

Výživa byla již dlouho považována za životně důležitý determinant zdravotního stavu v průmyslových i průmyslových zemích. V profilu výživových problémů dochází k významným změnám. Mnoho zemí i nadále čelí problémům s podvýživou a nedostatky mikronutrientů, ale země v hospodářské přechodné fázi čelí také výzvám veřejného zdraví zvyšující sa míry chronických onemocnění souvisejících s výživou, jako je obezita a koronární onemocnění srdce. Mnoho průmyslově vyspělých zemí nyní také čelí problémům s potravinovou nejistotou mezi skupinami s nízkými příjmy. Tyto výzvy vedly k rostoucím politickým zdrojům zaměřeným na výživu.

Nyní existuje zvýšená potřeba vyškolených odborníků na výživu v oblasti veřejného zdraví, práce v řadě kontextů, kontrola a prevence problémů souvisejících s výživou. Generální tajemník OSN vyhlásil Dekádu výživy za roky 2016-2025. Jaký je lepší čas na rozvoj dovedností v této rozhodující oblasti?

Struktura kurzu

Následující moduly ukazují na to, co studujete na tomto kurzu.Core moduly

 • Koncepty a principy výživy
 • Dieta a nemoci
 • Globální výzvy pro potraviny a zdraví
 • Intervence v oblasti výživy a plánování programu
 • Nutriční hodnocení
 • Politika a řízení pro výživu veřejného zdraví
 • Metody výzkumu v oblasti zdravotnictví I
 • Výzkumné metody pro zdravotní vědy II a výzkumný projekt

Profesní akreditace

Kurz je akreditován Asociací pro výživu jako částečné splnění požadavků na registraci jako asociovaný veřejný výživový lékař.

Vstupní požadavky

Měli byste získat titul Honor (nejméně nižší ocenění druhé třídy) z britské univerzity nebo ekvivalentu z univerzity mimo Spojené království v příslušném vědním nebo společenskovědním oboru.

Studenti z nepotravinového prostředí jsou vítáni, ale budou vyzváni k dokončení kurzu Essentials of Nutrition, který má čtyři krátké hodnocení.

Pokud váš první jazyk není angličtina, měli byste mít skóre IELTS nejméně 6,5, s skóre 6,0 pro každý prvek.

KariéraKariérní cesta

Existuje mnoho kariérních postupů, které naši absolventi sledují, pracovat s Anglií ve veřejném zdraví v psaní politik, kteří působí jako poradci výživy na ministerstvu zdravotnictví nebo jiných organizacích zaměřených na výživu.

Mnoho z našich absolventů pokračuje v práci v mezinárodním rozvoji s organizacemi jako Save the Children, Action Against Hunger, UNICEF, GAIN, FAO, WFP a WHO.

Ostatní absolventi pokračují v akademickém studiu tím, že přecházejí na PhD nebo se stávají lektorem.Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem,
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a postgraduální studium, včetně dobrovolných zkušeností,
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti,
 • účinně uvádět na trh zaměstnavatele, \ t
 • psát lepší životopisy a přihlášky,
 • rozvíjet svůj rozhovor a podnikové dovednosti,
 • naplánovat si kariéru u našich kariérních poradců,
 • Setkejte se se zaměstnavateli a prozkoumejte své kariérní možnosti na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérních prezentacích a akcích po celý rok.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Čtěte více

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Méně