MSc v dětském veřejném zdraví

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Přehled kurzu

Studujte mnoho vzájemně souvisejících faktorů, které mají vliv na kojenecké, dětské a rodinné zdraví, s naším magisterským studiem v oboru veřejného zdraví dětí.

Prozkoumáte databázi důkazů, o kterou se opírá současná politika v oblasti veřejného zdraví týkající se dětí ve věku 0–11 let ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni, zahrnující témata včetně perinatálního zdraví, výživy a imunizace.

Vaše studie přijmou integrovaný přístup zahrnující biologické, psychologické a sociální vlivy ovlivňující dlouhodobý vzdělávací a emoční vývoj dětí a politiky a intervence v oblasti veřejného zdraví, které je mohou podporovat.

Během studia budete upřesňovat kritické výzkumné a analytické dovednosti, které si cení zaměstnavatelé, a rozvíjet profesionální techniky reflexní praxe.

Proč veřejné zdraví dětí ve Swansea?

Na základě naší vysoké školy humanitních a zdravotnických věd budete mít prospěch z rozmanitého výukového a výzkumného prostředí s mnoha příležitostmi k propojení různých oborů.

Podle nejnovějšího rámce výzkumu excelence v letech 2014–2021 bylo více než 75% výzkumu prováděného na vysoké škole mezinárodní nebo světové kvality.

Máme silné vazby na profesní praxi a akademické výzkumné sítě v Evropě a po celém světě, takže vaše učení je informováno o nejnovějším vývoji politiky a praxe.

Vaše zkušenosti s veřejným zdravím vašeho dítěte

Naši akademičtí pracovníci jsou aktivní v celé řadě oblastí výzkumu, včetně veřejného zdraví, psychologie, sociologie, porodní asistence a kojení dětí.

Připojíte se na univerzitu, která je na prvním místě ve Velké Británii pro postgraduální spokojenost studentů (What Uni 2017).

Dětské veřejné zdravotní povolání

Vaše postgraduální kvalifikace v oblasti veřejného zdraví dětí otevírá řadu profesních příležitostí ve veřejném, soukromém a třetím sektoru, včetně:

 • Služby pro děti a mládež
 • Výzkum
 • Vývoj místní, národní a mezinárodní politiky
 • Vzdělání
 • Výživa

Vstupní požadavky

Chcete-li se přihlásit na tento kurz, budete potřebovat:

 • Titul UK 2,2 (nebo vyšší) v příbuzném oboru (například ošetřovatelství, porodní asistence, dětská studia, vzdělávání, psychologie, sociologie, duševní zdraví)
 • Pokud nemáte vysokoškolské vzdělání, měli byste mít významné relevantní pracovní zkušenosti (lektor přijímacího řízení posoudí vhodnost této zkušenosti ve vztahu k programu)
 • Můžete být také požádáni, abyste se zúčastnili pohovoru, a budete požádáni, abyste se podrobili kontrole informací o zveřejňování a blokování (DBS) (dříve známé jako Úřad pro evidenci trestů nebo kontrola CRB).

Mezinárodní žadatelé

 • Požadavky na anglický jazyk: Před zahájením programu musíte mít minimálně IELTS 6,5, minimálně 6,0 ve všech doménách nebo ekvivalent schválený univerzitou.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Zaměstnanecké semináře, rozhovory zaměstnavatelů, besedy a kariéry
 • Individuální poradenství a poradenství odborně způsobilých poradců v oblasti kariéry
 • Pomoc při hledání pracovních míst, stáží, pracovních stáží a možností dobrovolnictví
 • Přístup k informačním zdrojům o široké škále témat kariérového řízení
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně
Swansea , Dubaj + 1 Více Méně