MSc V Biomedicínském Inženýrství

Tufts University - School of Engineering

Popis programu

Read the Official Description

MSc V Biomedicínském Inženýrství

Tufts University - School of Engineering

O společnosti BME

Vedoucí vzdělání a výzkum biomedicínského inženýrství s cílem zlepšit lidské zdraví

Biomedicínské inženýrství je disciplínou rostoucí důležitosti ve společnosti a je životně důležitou a rostoucí součástí nejen oblasti Bostonu, ale také celé infrastruktury v USA - průmyslu, akademiků a nemocnic. Oblasti biomedicínského inženýrství rychle rostly v posledních několika letech. Toto rozšíření je způsobeno mnoha faktory, včetně

  • vědecký a technologický pokrok v oblasti molekulární a buněčné biologie, vědy o materiálech a inženýrských oborech;
  • rostoucí uznání úlohy interdisciplinárních strategií při řešení složitých biomedicínských problémů;
  • stárnutí populace vedoucí ke zvýšení potřeb zdravotní péče a související nároky a náklady.

Oddělení biomedicínského inženýrství na Tuftsově univerzitě odráží tyto témata a nabízí široké možnosti vzdělávání a výzkumu pro studenty, fakulty a průmysl, kteří se zajímají o tuto problematiku.

Založena na Tufts University v září 2002, oddělení Biomedicínského inženýrství se nachází ve Vědeckotechnickém centru (4 Colby Street, Medford, MA), nejmodernější výzkumné a výukové zařízení, které také přináší špičkové technologie interdisciplinární výzkumné činnosti Resource Center pro tkáňové inženýrství.

Přehled programu

Oddělení biomedicínského inženýrství nabízí programy vedoucí k magisterskému a doktorskému filozofii (Ph.D.), jakož i certifikátovému programu pro ty, kteří usilují o profesní rozvoj nebo jako brána do programu MS.

Škola inženýrství také nabízí interdisciplinární, interdisciplinární bioinženýrství (MS) program, který poskytuje rozsáhlé inženýrství a biotechnologie učební plán, a zároveň se zaměřuje na konkrétní strojírenské dráhy, která nejlépe odpovídá zájmům studentů a volbě povolání. Tato kombinace dává absolventům bioinženýrství profesionální flexibilitu, zřetelnou konkurenční výhodu v neustále se měnícím oboru bioinženýrství.

Také zajímavý pro budoucí studenty je Joint-Ph.D. v oboru materiálové vědy a inženýrství.

Vstupní požadavky pro absolventský program:

Očekává se, že uchazeči o absolventský program budou mít titul na úrovni bakalářského nebo magisterského oboru inženýrství nebo základních / aplikovaných / zdravotnických věd. Požadavky zahrnují základní znalosti o biologii, matematice prostřednictvím obyčejných diferenciálních rovnic a některé základní inženýrské předměty (například mechanika tekutin, vlastnosti materiálů, termodynamika, teorie obvodů). Studenti, kteří nesplňují všechny požadavky, mohou být do programu přijati až do úspěšného dokončení kurzů zaměřených na splnění požadavků. Tufts nabídne příležitost pro studenty přijaté do absolventského programu navštěvovat kurzy speciálně navržené tak, aby poskytovaly vhodné zázemí v oblastech jako biologie, matematika, teorie obvodů, chemické inženýrství atd.

Základní kurzy - Program postgraduálního biomedicínského inženýrství

Principy biomedicínského inženýrství - úloha biomedicínského inženýrství v diagnostice a léčbě různých patologií, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, rakovina, diabetes a neurologické poruchy.

Analytické nástroje biomedicínského inženýrství - statistické metody analýzy dat s důrazem na biomedicínské aplikace.

Molekulární biotechnologie - přehled klíčových aspektů molekulární biologie a inženýrských aspektů biotechnologie. Témata zahrnují molekulární biologii, techniky rekombinantní DNA, imunologii, buněčnou biologii, purifikaci proteinů, fermentaci, buněčnou kulturu, kombinační metody, bioetiku a bioinformatiku.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
50,520 USD
za semestr
Information
Deadline
Sept. 15, 2018
Locations
Spojené státy americké - Medford, Massachusetts
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Sept. 15, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Spojené státy americké - Medford, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Sept. 15, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Srp. 2019
Spojené státy americké - Medford, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu