MSc zdravotní politika, plánování a financování

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc zdravotní politika, plánování a financování

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc zdravotní politiky, plánování a financování má za cíl rozvíjet kritickou analýzu problémů v rámci zdravotní politiky, plánování a financování, a umožnit studentům, aby navrhla vhodná zdraví politické reakce. Studentů pochází z celé řady prostředí. Jedná se o společný program poskytnuté školou a London School of Economics a politologie. Kurz poskytuje školení týkající se zeměmi na všech úrovních vývoje, i když účastníci jsou schopni se specializovat.
Absolventi zadat kariéru v globálním zdraví a národní zdravotní politiku a plánování, výzkum, poradenství a advokacie rolí vlád a mezinárodních agentur.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: prokázat znalost a porozumění široké škály globálních a vnitrostátních politik na zdraví, včetně současných a nastupujících trendů a také disciplíny relevantní pro studium zdravotní politiky, plánování a financování (epidemiologie, zdravotní ekonomie a dalších společenských věd); uplatnit své znalosti a dovednosti s použitím multidisciplinárního přístupu formulovat, provádět a vyhodnocovat zdravotní politiky a plány; Přehlídka písemné a ústní schopnosti v komunikaci empirické důkazy i při sjednocování a kritické hodnocení debaty týkající se otázek zdravotní politiky a financování zdravotnictví, a prokázat způsobilost v klíčových výzkumných a prezentační dovednosti, jako je podnik vyhledávání literatury, kritické zhodnocení publikované literatury, nebo vyhodnotit výsledky výzkumu.

Struktura programu


Studenti musí absolvovat kurzy v hodnotě osmi modulů, a dokončit 10.000 slovo disertační práce (20% z celkového MSc)

Všichni účastníci vzít:

Term 1:

 • Povinné LSE modul: Financování zdravotní péče
 • Povinné LSHTM modul: Zdravotnické služby
 • Jeden přídavný modul na LSE mimo následujícím rozsahu: Health Economics, farmaceutická ekonomie, nebo Základy zdravotní politiky.
 • Jeden přídavný modul na LSHTM mimo následujícím rozsahu: zdravotní politiky, procesů a Power, základní epidemiologie nebo problémy v oblasti veřejného zdraví.

Termín 2 a 3:

 • Kromě povinných modulů uvedených výše, budou studenti moci vzít 4 další moduly buď z LSE nebo LSHTM.
 • Pro moduly mají být přijata na LSE, budou veškerá omezení zahrnuty ve specifikaci programu, a mohou být upraveny LSE. V současné době se navrhuje, aby jakýkoliv absolvent modul LSE mohou být přijata, podléhá schválení ze strany ředitelů Course.
 • Pro moduly mají být přijata na LSHTM, budou veškerá omezení zahrnuty ve specifikaci programu, a mohou být upraveny LSHTM.
 • Povinné "moduly - nebudou v současné době žádat o podmínkách 2 nebo 3.
 • Doporučené "moduly (hlavního proudu výběr) - podobné dostupných možností v rámci povinných sem 1 prvků.
 • Volitelné "moduly (periferní volby) - Studenti by měli konzultovat kurzu příručky a, pokud je to nutné, jejich tutor nebo ředitel hřiště před výběrem některé z těchto modulů.
 • Jakékoli LSHTM Lineární nebo studijních modulů, vybrán ze seznamu schválených modulů.

To obvykle nebude možné přijmout další LSHTM modulů s výjimkou jako "zvláštní případ" volby vyžadující formální schválení ředitelem kurzu a oborové ředitel učil Course. Studenti mohou učinit maximálně jednoho takového výběru v rámci stupně.

Ve všech případech, každého studenta Kompletní sada voleb modulu musí být schválena jednateli kurz na LSE a LSHTM, aby se potvrdilo, že volby studentů fit s jejich kariérou stanovené cíle a tvoří ucelený soubor modulů pro MSc. Studenti se také musí splnit vstupní požadavky pro každý konkrétní modul. Pokyny založený na specifikaci programu budou uvedeny v kurzu příručce, nastínit klíčové rozdíly mezi doporučených modulů a poskytnout připomínky případně na volitelných modulů - které pomáhají jak studentům a lektoři rozlišovat mezi nimi a učinit nejvhodnější volby modulu.

Program Trvání


Na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Part-time studentů se očekává, že se zúčastní školy nejméně dva a půl dne každý týden a měl by prodiskutovat to s řediteli Samozřejmě, pokud nabídnuto místo.

Minimální vstupní požadavky


Uchazeči musí mít buď ekvivalent alespoň druhé třídy Honours stupně z University of London ve vědě, ekonomie, společenských věd nebo příbuzného předmětu, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace jsou také vítány. Doporučuje se minimálně jeden rok praxe v oblasti zdravotní politiky nebo zdraví související práci veřejnosti.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu