MSc v pokročilém praxi ve veterinární ošetřovatelství

University of Glasgow - Online Study

Popis programu

Read the Official Description

MSc v pokročilém praxi ve veterinární ošetřovatelství

University of Glasgow - Online Study

Tento program poskytuje rámec pro postgraduální studium, které nabízí Registrované veterinární sester (RVNs) možnost postoupit své znalosti, zlepšit dovednosti v oblasti výzkumu a praxe založená na důkazech veterinární ošetřovatelství. Program je flexibilní a umožňuje jednotlivcům přímo sladit svá studia na oblastech, které jsou zajímavé pro ně, nebo přímo souvisejí s jejich současných nebo budoucích rolích. Tento program je určen k uspokojení potřeb každého, kdo hledá flexibilní a adaptabilní cestu k úspěšnému postgraduálního titulu, nebo kteří si přejí, aby provedla studii postgraduální úrovni pro kontinuální účely profesního rozvoje na pokročilé úrovni.

Proč tento program

 • Jedná se o první plně on-line postgraduální kvalifikace navržen speciálně pro RVNs v současné době dodávány ve Skotsku. Part-time a on-line charakter programu znamená, že je ideální pro jednotlivce, kteří jsou v zaměstnání na plný úvazek.
 • The University of Glasgow School of Veterinary Medicine je zařazen 2nd ve Velké Británii (Complete University Guide 2016).
 • The University of Glasgow umístila jako první mezi britských odborných škol v Národní studentské Survey (2016) s 98% celkové spokojenosti studentů a School of Veterinary Medicine kombinuje pedagogickou dokonalost a podpůrné výukové prostředí.
 • Program odráží potřebu pro zítřejší RVNs aby se zapojili do celoživotního sebevzdělávání. Podporuje RVNs stát adaptivní do prostředí dynamické péče, které pracují, podporuje jejich poskytování kvalitní péče, a podporuje využívání osvědčených metod.
 • Program nabízí specializované vzdělání ve veterinárním ošetřovatelce, která zahrnuje základní sadu odborných dovedností, znalostí a dovedností, doplněné výběrem dalších specializovaných oblastech, včetně výzkumu, vzdělávání, obchodní management, etiku a osvědčených postupů.
 • Close zapojení odborníků z různých oborů veterinární ošetřovatelství a širší veterinární průmyslu v plánování a poskytování kurzů zajišťuje, že program je aktuální a relevantní.

Struktura programu

MSc Advanced Praxe veterinární ošetřovatelství se skládá ze tří částí:

Tři základní kurzy (rok 1)

 • Úvod do výzkumu a založené na důkazech veterinární ošetřovatelství
 • Klinické vládnutí ve veterinární medicíně
 • Rozvíjení důkaz informoval praxe prostřednictvím nezávislého učení

Tři volitelné předměty (rok 2)

 • Podpora osvědčených postupů při veterinární ošetřovatelství
 • A veterinárních etika
 • Úvod do výuky a hodnocení veterinární ošetřovatelství
 • Úvod do statistických metod
 • Úvod do veterinární ekonomických studií

Disertační práce (3. ročník)

Program je dodáván kompletně online pomocí řada výukových a přístupy k výuce, včetně přednášek, seminářů, výukových programů, učení založeného na praxi a projektové práce. Budete mít možnost přizpůsobit předmětem mnoha svých hodnoceních a finální práce na disciplín nebo specializací, které jsou důležité a zajímavé pro vás a / nebo vaši budoucí kariéru.

On-line a part-time povaha tohoto programu a flexibility tato trasa nabízí, je to ideální pro jednotlivce v zaměstnání na plný úvazek.

Kariérní vyhlídky

Tento program splňuje požadavky na přípravu obou specializovaných a rozšířené role praktických lékařů a bude rozvíjet studentů vědomosti, dovednosti a sebedůvěru, aby pro ně možnost kariérního postupu v souvislosti s pokročilým praxe ve veterinární ošetřovatelství, jako postoupení zdravotní sestra, vrchní sestra, zdravotní manažer , pedagog a výzkumník.

Program také poskytuje platformu pro studenty přesunout do oblasti výzkumu, s potenciálem pro jednotlivce pokračovat ve studiu na doktorát.

Vstupní požadavky

Registrovaní Veterinární zdravotní sestry (RVNs), kteří mají bakalářský / BSc (Hons) ve veterinární ošetřovatelství nebo příbuzného předmětu nebo rovnocenné mezinárodní kvalifikaci, budou považovány za program MSc.

RVNs které drží RCVS Dip AVN (dosažený post-2005), RCVS DipHE AVN, DipHE CVN nebo FdSc VN / HND VN plus 1 roky post-kvalifikační práce-zkušenosti, nebo ekvivalentní mezinárodní kvalifikace, budou považovány za PG Cert se v první instance. Úspěšné absolvování to umožní postup do programu MSc.

RVNs které drží RCVS Level 3 diplom s 2 roky po kvalifikaci stáže nebo RCVS DipAVN (dosažený před 2005), budou muset předložit podklady k jejich aplikaci a budou považovány za PG Cert v prvním stupni. Úspěšné absolvování to umožní postup do programu MSc. budou muset žadatelé vstupují na této úrovni absolvovat non-kreditní modul studijní ložisko dovedností.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Kombinované
Price
Cena
1,167 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu