MSc v oboru sportovní a cvičením

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oboru sportovní a cvičením

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Úžasné činy světových atletů přes obrovské množství sportovních předpověděl problémy výkonu do oka veřejnosti, a sportovní výživa je nyní považována za klíčovou součást podporou odborné přípravy a konkurenci na všech úrovních účasti. Stupeň Masters ve sportu a cvičení výživy na University of Westminster nabízí možnost studovat vědu za sportovní výživy a její aplikace pro oba "Víkend Warrior" a elitní sportovce. To také staví diskuse obklopovat použití doplňků pod vědeckému zkoumání, při pohledu na klíčové důkazy pro a proti výkonnostní výhody. Cílem kurzu je vyrábět sportovní výživu, kteří jsou silně zaměřené na vědu za objektem, ale kteří také mají nějaké zkušenosti na praktickou stránku doručování zvukového vedení jednotlivců a družstev, kteří se snaží využít výživy jako součást svých vzdělávacích programů , Za tímto účelem řada hostujících lektorů přispět svými zkušenostmi v souvisejících klíčových oblastech, a studenti jsou také dána možnost stínování zřízené sportovní výživy praktiky.

Obsah předmětu

Předmět pokrývá základní principy sportovní výživy a fyziologie cvičení, včetně nejnovějších výzkumných prací, a klade za cíl rozvíjet schopnost aplikovat kritické povědomí o tématech napříč širokou působnost sportovní výživy, z měření cvičebního výkonu pro posouzení duševní výkonnosti , Moduly studované jsou určeny k podpoře předmět a vytvořit solidní základnu pro rozvoj nápadů pro výzkumný projekt, který nabízí studentům širokou míru flexibility k výkonu své osobní zájmy. Kurz lze studovat na plný úvazek v průběhu jednoho roku, nebo v režimu na částečný úvazek v průběhu různém čase, a to až na pět let.

Moduly

Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Core moduly

Pokročilá výživa

Budete se dívat na nutričním potřebám konkrétních atletických populací, dopadu extrémních prostředí, a případných příspěvků stravy a ergogenic pomůcek. Budete také pracovat stín profesionální sportovní výživy lékaře, a vytvořit reflexní zprávu.

Hodnocení zdraví a zdraví

Budete zkoumat řadu technik používaných při posuzování zdraví a kondici, z obecné populace až do elitní účinkujících, a odpovídající vyhodnocení výsledků.

Pojmy a principy lidské výživy

Tento modul se zaměřuje na rozvoj kritického pochopení vědeckém základě nutričních požadavků, a faktory, které je ovlivňují.

Výživa a výkon

Tento modul zkoumá roli výživy při posilování cvičení a sportovní výkony, včetně pochopení nutričních ergogenic pomůcek a jejich regulace.

nutriční Assessment

Budete studovat teorii a praxi metod posuzování nutričního stavu, na úrovni individuální, skupinové a populační.

Dovednosti pro sportovní výživu

Modul Cílem je připravit studenty pro profesionální nároky budou potřebných pro zvládnutí jednou cvičit v poradenskou nebo týmovém prostředí. To zahrnuje posouzení a analýzy, komunikační dovednosti a modely pro změny, dodržování a sledování, které jsou potřebné a mohou mít významný dopad na výsledek nutričních intervencí buď pozitivně nebo negativně, stejně jako etika, řízení, odborné řídí a obchodních dovedností.

Metody postgraduálního výzkumu

Tento modul zajišťuje, že základní metodika, design studie, zpracování dat a statistik se přiblížil správně formulovat výzkumný projekt.

Postgraduální projekt

Váš projekt by měl být původní studie odráží své znalosti nebo zájem, dohlížet člen výzkumného aktivní pracovníků, což vyžaduje vysokou úroveň vědecké přísnosti a originalitu, a je zakončeno ve svém projektu disertační práce.

Přidružené kariéry

Kvalifikovaní sport a cvičení na výživu najít zaměstnání v celé řadě oblastí, od výzkumu k výživě veřejného zdraví, k výcviku výkon, a mnoho nakonec se stal samostatně výdělečně činné a vytvářet své vlastní poradenské společnosti, které mohou být velmi úspěšný. Kurz je navržen tak, aby přechod do některé z těchto oblastí jako hladké a efektivní jak je to možné.

Profesionální uznání

Kurz je akreditován Asociace pro výživu (AFN). To umožňuje studentům, aby se titulní Associate výživu, která je prvním krokem na uznávání odborné kvalifikace a registrační žebříku. Sport a cvičení Nutrition MSc získal Cenu uznání Mezinárodní společnosti pro sportovní výživa (ISSN), a studenti se vyzývají, aby na certifikaci ISSN (CISSN) zkouška na konci období jejich studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
9,500 GBP
Home / EU: £ 9500 - Overseas: £ 13.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu