MSc v oboru psychologie zdraví

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oboru psychologie zdraví

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Psychologie zdraví hraje klíčovou úlohu při zlepšování zdraví a pohodu obyvatel. Tento kurz se sídlem v centru Londýna, byl jedním z prvních Masters v psychologie zdraví a byl akreditován Britské psychologické společnosti (BPS) od roku 1999. Obsahuje inovativní portfolio posouzení zaměřené na rozvoj přenositelných dovedností, a které se týkají přímo do světa práce. Kurz také poskytuje příležitost získat pracovní zkušenosti a uplatnit své znalosti v prostředí, psychologie zdraví, přičemž s ohledem na budoucí profesní plány. Kurz je vyučován jádra týmu nadšené a podpůrné pracovníky výzkumu aktivní, přičemž spolupráce odkazy na externí instituce v Londýně i mimo ni. Úspěšné absolvování kurzu (etapa 1) je nezbytným předpokladem pro další vzdělávání (etapa 2), aby se stal zdraví psycholog registrovány s Radou zdravotnických profesích (HPC).

Kromě programu jádra učil, pracujeme s řadou praktických lékařů poskytovat další odborné přípravy v oblastech, jako je odolnost, koučování a klinické praxe.

Obsah předmětu

Kurz vám poskytne in-hluboké porozumění z teoretické a aplikované základy zdraví, nemocí a chorob. Hlavním cílem je pomoci vám rozvíjet teoretické a metodické dovednosti nezbytné pro provádění nezávislého výzkumu a uplatňování psychologii zdraví v praxi.

Zajišťujeme ucelený studijní program zahrnující obsah, metody a aplikace psychologie zdraví. Zejména Kurz klade důraz na význam přístupu ke zdravotní psychologii s založené na důkazech, a rozvíjí základní dovednosti potřebné pro Stage 2 tréninku. V rámci základních modulů, existuje značná flexibilita si můžete vybrat konkrétní oblasti studia zájmu.

Moduly

Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Hlavní moduly

Hlavní moduly zahrnují dvě úvodní moduly:

Psychologie zdraví: životnost Development Perspective

Tento modul má přístup rozvojovou k pochopení vztahů mezi psychologie, biologickými a sociálními faktory, které ovlivňují zdraví a nemoci přes celý život. To důraz jsou zkoumány dynamika změn a řada klíčových témat, včetně zdraví dětí a rodinného kontextu, normativní přechody a životními událostmi a zranitelnosti a odolnosti. Student-vedl panely prozkoumat nejvíce aktuálních problémů, kontroverze a metod v rámci životnost.

Teorie a perspektivy v psychologie zdraví

Tato úvodní modul zkoumá širokou škálu témat v psychologii zdraví v multidisciplinárním rámci. Bere v úvahu sociální a kulturní kontext zdraví a nemoci, význam modelů sociální poznání ve zdravotnictví a otázkami kolem komunikačních a zdravotnických rozhodnutí. Modul klade důraz na teoretické a metodologické otázky ve výzkumu psychologie zdraví a aplikací, včetně intervenční navrhování a hodnocení.

Následován:

Zpracování dat a výzkumné metody pro aplikované psychologie

Prostřednictvím přednášek, seminářů a praktických cvičeních, tento modul řeší teoretické a praktické otázky spojené s získávání a analýzu kvantitativní a kvalitativní údaje o psychologie zdraví.

Psychologie zdraví v praxi

Tento modul zkoumá řadu otázek týkajících se zdraví psychologie praxi, včetně problematiky klienta souvisejících s etickými ohledy, intervence a profesní rozvoj. Budete mít příležitost naučit se techniky, jako je všímavost a motivační rozhovory s řadou cvičit psychologové přispívají k modulu. Osobního a profesního rozvoje je podpořena prostřednictvím reflektivní praxe a zkušenostní učení, včetně projektování a vyhodnocování individuální změny chování zásah.

Jednotlivé rozdíly, zdraví Stres a nemoc

Tento modul zkoumá role individuálních rozdílů (včetně sociálních a kulturních faktorů) ve zdraví a nemoci. Zavádí biologické mechanismy, pomocí kterých mohou stres dopad na fyzické a psychické zdraví (psychoneuroimmunology), a jak stres a pohodu lze měřit povolit vyhodnocování zásahů stress-managementu. Budete také zkoumat fyziologické a psychologické koreláty akutní a chronické bolesti, teorie a zvládání chronických onemocnění a význam a mechanismus účinku placebo efektu.

Výzkum založený projektu: Psychologie zdraví

Tento modul je navržen tak, aby vám umožní realizovat svůj trénink v kontextu konkrétního výzkumného problému nebo aspekt metodiky. Oblast práce by měl sdružit svoji profesní zkušenost nebo preferenci s výrazným materiálu pokryté během vyučovaných složek kurzu. Projekty jsou určeny, aby vám maximální flexibilitu při výběru vhodného oblast působnosti, a vyšetřování a vyhodnocení potenciálních zdrojů výzkumu a jejich vhodnosti k existující oblasti znalostí.

Odborné Témata pro aplikované psychologie

Tento modul se bude týkat oblastí přezkoumání psaní, systematické přezkoumání protokolu, projekční kritiky, a žádosti o grant psaní. Příslušné odborné otázky budou rovněž prozkoumána, včetně: mimo profesionální práci; etika výzkumu; prezentační dovednosti; kariéry; Vývoj portfolio pro výzkumný projekt; národní a mezinárodní pohledy na aplikované psychologie; a praxe specifické otázky.

možnost Module

Praxe v psychologickém nastavení

Tento modul poskytuje možnost uplatnit psychologii na pracovní situaci reálného světa. Budete pracovat v dobrovolných nebo placených pozicích v nastavení souvisejících se zdravím získat cenné pracovní zkušenosti a rozvíjet dovednosti, které pomohou připravit vás na pracovišti. Studenti, kteří berou tento volitelný modul pak bude trvat 40 kreditní výzkum založený Project.

Přidružené kariéry

Kurz je nezbytným předpokladem pro ty, kteří chtějí pokračovat v etapě 2 výcvik vedoucí k registraci u HPC jako zdravotní psychologem. Nicméně, to také slouží jako předzvěst ty, kteří chtějí pokračovat v doktorát z psychologie, a další oblasti aplikované psychologie, jako jsou klinické nebo poradenství. Většina našich absolventů pracovat v profesích souvisejících se zdravím.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
9,000 GBP
Home / EU: £ 9000 - Overseas: £ 13.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu