MSc v oboru akupunktury a orientální medicíně

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Magistr v akupunktury a orientální medicíny (MSAOM) je amodel komplexní studijní program. To zahrnuje veškerý didaktický a klinický výcvik Magistr v Akupunktura (MSA), a také zahrnuje čínské bylinné medicíny a čínské medicíny jazykem. Program MSAOM je tři a půl kalendářní rok průběh studia.

Curriculum - MSAOM

Studenti vydělávat na MSAOM musí dokončit své požadavky míry do šesti let, včetně veškerých úvěrů absolvovat jako bakalářská studenta a použity k magisterský stupeň. Chcete-li získat licenci pro provozování praxe akupunktury ve většině států, student musí získat buď stupeň MSA nebo MSAOM, složit licenční zkoušky NCCAOM a splňují veškeré dodatečné požadavky na stát.

Studenti mohou vstoupit do své studium buď do programů kombinovaný BS / MS nebo přímo do programů MS. (Programy popsané níže zahrnují potřebné osnovy pro Bachelor of Science v přírodních vědách zdraví.) V osnov Tabulka níže uvádí Předběžný harmonogram kurzů každé čtvrtletí. Vedle každého kurzu je počet kreditů za kurz (CRDT.), Posluchárny hodiny každý týden (Lec.), V laboratoři / kliniky hodiny každý týden (L / C) a celkový počet kontaktních hodin na programu po celé čtvrtletí (Tot).

Poslední aktualizace Dub 2016

Informace o škole

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Čtěte více

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Méně
Kenmore , San Diego + 1 Více Méně