MSc v oblasti zdraví profese vzdělávání / MSC (s výzkumem) ve zdravotnických profesích vzdělávání (s výzkumem)

University of Glasgow - Online Study

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oblasti zdraví profese vzdělávání / MSC (s výzkumem) ve zdravotnických profesích vzdělávání (s výzkumem)

University of Glasgow - Online Study

Společně tyto výukových programů on-line distanční nabízejí maximální flexibilitu pro vytížené zdravotníky, kteří se chtějí seznámit s teoretickými i praktickými aspekty učení, výuky a hodnocení, a aplikovat je v rámci své odborné praxe. Tyto programy mají společný první rok osnovy, s 1 x 20 Zápočet za semestr. Poté mohou studenti zaměřit se ve větší či menší míře na různá témata ve zdravotnictví profesí vzdělávání, výběrem z nabídky volitelných 10 kreditních kurzů. Program MSc HPE je určen pro ty, kteří v první řadě poznat sebe jak lékařů a kteří chtějí uplatnit vzdělávací teorie a faktický základ pro své specifické zdravotní profese vzdělávání kontextu. MSc HPE (s Research) program je vhodný pro ty, kteří se zvláštním zájmem o poznávání navrhování, provádění a řízení pedagogického výzkumu.

Proč tento program

  • Program je dodáván především zaměstnanci v School of Medicine na University of Glasgow, včetně zaměstnanců s klíčovými rolemi v bakalářském lékařské fakulty, Dental School a Střední zdravotnická škola a zdravotnictví.
  • Jsme dobře umístěné nabídnout výhody naší kolektivní zkušenosti v bakalářském zdravotnické profese vzdělání.
  • Naše úzké vazby s National Health Service (NHS) vzdělávání ve Skotsku, postgraduální děkanství, Royal Colleges a našimi příslušnými regulačními orgány, aby nám dobře umístěné, které vám pomohou dozvědět se o vzdělávání v postgraduálním prostředí.

Struktura programu

Dostupný jako program na částečný úvazek, on-line distanční vzdělávání (ODL). Média mohou zahrnovat Moodle, Big-modro-tlačítka, Google Hangouts a artikulovat děj Pro MSc HPE a MSc HPE (s Research), z nichž každá 180-úvěrový program je dodáván v průběhu 3 let.

Kariérní vyhlídky

PGCert ve zdravotnických profesích školství osloví nácvik zdravotnických profesí pedagogy, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti v oblasti učení, výuky a hodnocení; a jednotlivcům, kteří usilují, aby zdravotnických profesí pedagogové.

PGDiploma a paralelní programy MSc jsou vhodné pro zdravotníky, kteří jsou ambiciózní vlivnou roli v řízení a poskytování vzdělání buď v pregraduální a postgraduální fází.

Program MSc HPE je důležité především pro ty, kteří v první řadě se identifikují jako praktikující a chtějí uplatnit své učení ve svém profesním kontextu; vzhledem k tomu, MSc HPE (s výzkum) bude zajímat ty, kteří chtějí pokračovat v pedagogického výzkumu.

Samostatné 10- nebo 20-kreditní kurzy dá zkušeným praktici příležitost osvěžit a aktualizovat své znalosti v některých aspektech zdravotní profese vzdělávání; a umožní jednotlivcům, aby se pokusili své postgraduální rezervu před spácháním k osvědčení, diplom nebo mistrů.

Vstupní požadavky

Žadatelé by za normálních okolností mají lékařské, stomatologické nebo ošetřovatelské titul od instituce uznané univerzity soudu; nebo uznaný stupeň z jiného vhodného zdravotnického povolání. Aplikace bude také posuzovat z jedinců s dalšími relevantními studijních kvalifikací (jako je BSC v biomedicínských věd), kteří jsou nebo aspirovat na, pracujících v oblasti vzdělávání zdravotníků. Žadatelé by měli v ideálním případě pracovat ve zdravotnických profesích prostředí, a pro uchazeče o MSc HPE (s Research), musí mít přístup ke zdravotní profesí prostředí, kde, s výhradou etického schválení, mohou provádět empirický výzkum.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Kombinované
Price
Cena
1,167 GBP
- za 20 kreditů
Information
Deadline
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu