MSc v oblasti veřejného zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oblasti veřejného zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Tento stupeň zahrnuje: celá šíře veřejných a globální studenty, zdravotní umožňující sledovat obecné proud studia (veřejné zdraví stream), která se zaměřuje především na vysokou a středními příjmy, nebo se soustředit na jednu z pěti dalších proudů (Životní prostředí a zdraví potok, zdraví ekonomika proud; Podpora zdraví proud; Health Services Management proud; Zdravotnické služby Research stream).

Rozhodnutí, která proudí následovat, bude záviset na potřebách studenta a mohou být projednány s řediteli Course. Viz Schools webové stránky pro více informací o výběru potok.

Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti obdrží MSc titul v oblasti veřejného zdraví. To se bude odrážet jejich výběr proudu. Kromě MSc v oblasti veřejného zdraví, mohou být další kurzy ve škole MSc relevantní pro studenty s veřejným zájmem v oblasti zdravotnictví a žadatelé by měla přezkoumat příslušné stránky této webové stránky takto: (i) MSc veřejného zdraví v rozvojových zemích - pro ty, se zájmem v rozvojových zemích; (ii) MSc zdravotní politiky, plánování a financování - pro žadatele se zvláštním zájmem v oblasti zdravotní politiky; (iii) MSc Veřejné zdraví Výživa - pro ty, kteří s velkým zájmem v oblasti výživy.

Délka trvání kurzu

MSc veřejné zdraví, je na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Studenti, kteří kurz přes dva roky, si mohou vybrat, aby se zúčastnili na částečný úvazek v celé obou letech (jedná se navštěvují školy alespoň dva dny v týdnu v průběhu školního období)

Alternativně, studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky

Pro MSc veřejném zdraví normální vstupní požadavky jsou druhořadí diplom z uznávané univerzity v oblasti vědy, společenské vědy, nebo jiných příbuzných oborů nebo v lékařství, ošetřovatelství nebo ekvivalentní. Žadatelé si však s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány. Přednost bude dána uchazečům s odpovídající praxe.

Aplikace

Žádost by měla být podána MSc veřejného zdraví v prvním stupni.

Termín 1. Povinné předměty (pro veřejné zdraví společné jádro)

Termínovaných 1 všichni studenti na MSc veřejném zdraví dokončit veřejného zdraví společné jádro, sestávající ze čtyř povinných modulů. Jsou to: Základní Statistiky pro veřejné zdraví a politiku; Základní epidemiologie; Úvod do ekonomiky zdraví; a principy sociálního výzkumu.

Termínované 1 Doplňkové moduly

Všichni studenti také vzít dvě další moduly v Term 1. Ty jsou vybrány z následujících pěti modulů: problémy v oblasti veřejného zdraví; Health Promotion teorie; Zdravotnické služby; Životní prostředí, zdraví a udržitelný rozvoj; nebo zdravotní politiky, Process & Power.

Důležitá poznámka: Jeden z těchto modulů může být povinné pro konkrétní proud. Ti, kteří ještě nedokončili názvem modul sem 1 nebude moci přijmout, že proud v podmínkách 2 a 3.

Termínované 1 Doplňkové moduly

Studenti nejsou obeznámeni s počítači bude muset vzít úvodní kurz v základní počítačové dovednosti. Studenti se rovněž vyzývají k účasti na cyklus přednášek a seminářů Veřejné zdraví organizovaného Research modulů.

Podmínky 2 a 3

V polovině funkčního období 1 studenti musí mít vybrán jeden z proudů uvedených výše. V podmínkách 2 a 3 budou všichni studenti trvat celkem šest studijních modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Pro většinu proudů dva z těchto modulů, jsou povinné. Které to jsou moduly, a to, co ostatní moduly jsou k dispozici, se liší v závislosti na proudu. Pro proudu veřejného zdraví pouze jeden modul je povinná. Pro výzkumné zdravotnické služby proudu tři moduly jsou povinné. Podrobnosti jsou uvedeny pod každým proudem.

Zpráva o projektu

Kromě toho, všichni studenti připraví zprávu o projektu v průběhu letních měsíců (červenec - srpen), pro podání od začátku září. Povaha tohoto projektu se mohou lišit mezi proudy, a obsah musí být relevantní k potoku.


This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- Kontakt School
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Public Health