MSc v oblasti veřejného zdraví pro vývoj

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oblasti veřejného zdraví pro vývoj

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Tento kurz si klade za cíl vybavit studenty dovednosti nutné ocenit a analyzovat problémy veřejného zdraví v zemích s nízkými a středními příjmy, a navrhnout a posoudit opatření na zlepšení veřejného zdraví.

Kurz

Studenti rozvíjejí veřejného zdraví výzkumné dovednosti včetně silných statistik úrovně a epidemiologii, a stavět na nich přizpůsobit kurz, aby vyhovoval jejich potřebám profesionálních relevantní pro nízko- a zemí se středními příjmy. V létě, studenti provést kontrolovanou výzkumný projekt, který se zaměřuje na Veřejné zdraví otázka s nízkými nebo středními příjmy země.

Tento kurz je zaměřen na ty, kteří mají nejméně dva roky zkušeností s prací v oblasti veřejného zdraví nebo souvisejícím vyučování nebo výzkumu, s nízkým nebo středním příjmem zemi a chtějí zdokonalit své kritické profesní dovednosti. Vyrábíme nejvíce z této banky odborné praxe tím, že staví v peer-to-peer učení prostřednictvím studentského série seminářů.

To, co jsem se učit

Cílem programu je v souladu s posláním School zlepšit zdraví v celosvětovém měřítku. Na konci programu budou studenti schopni:

 • platí výzkum dovedností v základních hygienických oborů zkoumat řadu otázek veřejného zdraví v zemích s nízkými a středními příjmy;
 • vyhodnocovat a aplikovat odborné znalosti z oblastí významných pro veřejné zdraví v zemích s nízkými a středními příjmy;
 • aby kritické používání výzkumných schopností vyhodnotit, interpretovat a prezentovat důkazy v oblasti veřejného zdraví.
 • identifikovat a posoudit problémy veřejného zdraví v rozvojových zemích a vyhodnotit opatření pro zlepšení veřejného zdraví;
 • navrhnout a posoudit veřejného zdraví strategie pro zlepšení zdraví v zemích s nízkými a středními příjmy

Jak budu hodnocena

Z hlediska 1 studenti trvat pět povinné moduly na rozvoj výzkumných dovedností v epidemiologii, statistiky, sociální výzkum; Zdraví ekonomiky a zdravotní politiky. Tyto jsou hodnoceny formativně v průběhu tohoto období a na základě závěrečné zkoušce v létě.

Studenti se pět modulů v oblasti 2 a 3, práci s osobními lektory pro identifikaci cestu přes kurzu, který nejlépe slouží jejich kariéry. Mohou se rozhodnout, že rozvoj výzkumných dovedností v oblasti statistiky a epidemiologie, kvalitativní metody, zdravotní politiky a ekonomiky zdravotnictví. Mohou se také rozhodnout vyvinout odborné zaměření veřejného zdraví například: vektorové řízení; Matky a novorozence zdraví, sexuální a reprodukční zdraví, nebo voda, kanalizace.

Většina studentů PHDC mít sjednocující modul Aktivace veřejného zdraví principů v rozvojových zemích v sem 3. Tento modul navazuje na učení z podmínek 1 a 2, takže studenti platit disciplín veřejného zdraví přezkoumat důkazy, vytvoření politických doporučení, rozvíjet strategické oblasti veřejného zdraví plány programu a provést strategická hodnocení.

Zkoušky

Všichni studenti se dvě zkoušky v létě, kdo posuzovat pochopení probírané látky z hlediska 1 a druhý k posouzení jejich celkové pochopení veřejného zdraví v rozvojových zemích.

Letní Projekty

Studenti čerpat na všech svých akademických dovedností provedením letní projekt na téma význam pro veřejné zdraví v s nízkými nebo středními příjmy země. Projekt může mít formu literární rešerše, analýzu datové sady, zprávy o politice nebo studijního protokolu. Tento projekt je nezávislý kus práce, ale studenti mají kontakt se svými orgány dohledu, jež řídit jim v jejich práci.

Vstupní požadavky

Žadatelé musí splňovat obvykle školy obecné vstupní požadavky a další specifické požadavky programu, vstup do třeba zvážit pro přijetí. Žádosti musí být podány v souladu s postupy a ve lhůtách uvedených v webového nebo tištěné prospektu.

Normální Minimální vstupní kvalifikace pro registraci je alespoň druhé třídy Honours degree of univerzitě ve Spojeném království, nebo v zámoří kvalifikace rovnocenné normy nebo registrovat kvalifikaci v lékařství, zubního lékařství či veterinární studií vhodných pro program.

Aplikace s příslušnou technickou kvalifikaci, nebo ekvivalentní kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, jsou rovněž vítány.

Navíc pro MSc veřejného zdraví v rozvojových zemích úspěšní kandidáti se očekává, že žili v rozvojové zemi a pracoval v činnostech týkajících se veřejného zdraví po dobu minimálně dvou let.

Každý budoucí student, který nesplňuje výše uvedené minimální požadavek vstupu, ale kdo má odpovídající odborné zkušenosti, může být stále nárok na přijetí. Kvalifikace a zkušenosti budou posuzovány z aplikace.

Poplatky 2015/16:

Home (UK / EU)

 • Plný úvazek £ 8,3 tisíc
 • Kombinované £ 4,15 tisíc
 • Rozdělit Study £ 4.150

Zámořské

 • Plný úvazek £ 19,45 tisíc
 • Kombinované £ 9.725
 • Rozdělit Study £ 9725
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
8,300 GBP
Denní studium, studenti UK / EU.
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Applications for 2016-17 will open in November 2015.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Applications for 2016-17 will open in November 2015.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Applications for 2016-17 will open in November 2015.
Datum ukončení Kontaktuj školu