MSc v oblasti sportu a cvičení vědy a medicíny

University of Glasgow - Online Study

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oblasti sportu a cvičení vědy a medicíny

University of Glasgow - Online Study

Tato on-line učil MSc v Sports Science je navržen tak, aby vám s pokročilým, výzkum-vedl studijního programu v oblasti sportu a cvičení vědy a medicíny. Klíčovou vlastností tohoto programu je jeho flexibilita, která umožňuje, aby se specializují na fyzickou aktivitu a zdraví, sportovní výkon, nebo sportovní medicíně.

Proč tento program

 • Jedná se o jediný MSc v Sports Science ve Skotsku, která spojuje sport a tělovýchovného lékařství a sportu a vědě o cvičení v rámci jednoho programu poskytuje širokou škálu možností v celé těchto disciplín.
 • Ty budou mít prospěch z přístupu k odborným znalostem pracovníků v Národním stadionu sport, zdravotnictví a kliniky úrazové v Hampden Park - vlastní-postavený, state-of-the-art sportovní medicíny zařízení.
 • Budete rozvíjet a zlepšit své dovednosti při vyhledávání literatury a kriticky hodnotit významné vědecké důkazy; Aplikace poznatků do nových konceptů a situacích; Experimentální návrh; výzkumné metody a etika; manipulaci a statistiky dat; interpretaci a vyhodnocení experimentálních dat; vědecký zápis; a ústní prezentace.
 • Univerzita má state-of-the-art zařízení pro studium výkonnosti a zdravotní aspekty sportu a sportovních věd, z celého těla na molekulární úrovni. Patří mezi ně pokročilá cvičení laboratoře laboratorní vyšetření apartmány a laboratoř molekulární biochemie. Jsme nejlépe vybavené cvičení science skupina pro laboratorní zařízení ve Skotsku, takže na University of Glasgow je ideálním místem pro studium MSc v Sports Science.
 • Univerzita má úzké vazby s řadou regionálních / národních sportovních orgánů a řadu profesionálních sportovních klubů. Tam může být příležitostí pro stáže (v místě výzkumného projektu), pro některé studenty.
 • Budete mít přístup k celé řadě hostem přednáškového pracovníků poskytujících interaktivní sezení ve svých odborných oblastech.

Struktura programu

Kurz bude zahrnovat on-line přednášky, semináře a konzultace a během rezidenční týdne na konci roku 1 budete podílet na laboratorních tříd. Můžete se také zúčastnit časopiseckých klubech, prezentací a sebevzdělávání. Program se skládá z 60 Povinné skutečné úvěrů a 3 x 20 možností úvěru (X, Y a Z) plus výzkumného projektu (60 kreditů).

Základní kurzy

 • Evidence Based Medicine (20 kreditů) - Lékařské statistiky (10 kreditů) - Fyziologický cvičení Zkoušky 1 - Aerobic fitness a tělesná aktivita (10 kreditů) - Fyziologický Cvičení Testování 2 - pevnost, sílu a intenzitu domény (10 kreditů) - Human fyziologický & metabolický posouzení (10 kreditů)

Volitelné kurzy

Vyberte si jednu z možností X, jednu možnost Y a jednu možnost Z:

Možnost kurzů - X

 • Fyzická aktivita a zdraví: zdraví veřejnosti, politiky a změny chování - Sportovní zranění: vědecký základ preventation a rehabilitace - klinický sportovních úrazů (také zahrnuje krátkou rezidenční období na konci roku 2)

Možnost kurzů - Y

 • Fyzická aktivita a zdraví: biologické mechanismy - ergogenic pomůcky pro sportovní výkon - Sport a cvičení medicína v praxi

Možnost kurzů - Z

 • buněčné a molekulární fyziologie cvičení - Světová třída atlet: příroda, podporují a maximalizuje výkon - Výkon v klinických populací

Disertační práce / výzkumný projekt

Kariérní vyhlídky

Pružnost tohoto programu vám poskytne mnoho pracovních příležitostí. Patří mezi ně pracoval v klinické cvičení na podporu zdraví nebo na podporu sportovní vědy. Řada našich absolventů jsou zaměstnáni ve vedoucích sportovních vědeckých pozic s národními sportovními orgány a profesionálních sportovních klubů. Tento program také umožňuje lékaři a fyzioterapeuti na podporu své znalosti; pro absolventy vědy, existují příležitosti pro rehabilitaci a vysokého školství. Poskytuje také vynikající základ, pokud si přejete provádět výzkum na úrovni PhD.

Vstupní požadavky

V oboru Sport a cvičení vědy, fyzioterapie, lékařská dalších relevantních biologických / biomedicínských vědách či jiných zdravotnických povoláních / oblastech souvisejících se zdravím (minimálně 2: 2 diplom nebo ekvivalent). Alternativní kvalifikace bude také posuzovat případ od případu.

pro studenty, kteří nemají angličtinu jako svůj první jazyk je nutná IELTS skóre alespoň 6,5 s minimálním skóre 6,0 v každé složky (nebo ekvivalentní kvalifikace).

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Kombinované
Price
Cena
1,167 GBP
- za 20 kreditů
Information
Deadline
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu