MSc v oblasti duševního zdraví

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Popis programu

Read the Official Description

MSc v oblasti duševního zdraví

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

MSc v oblasti duševního zdravíMagisterský studijní program v oblasti duševního zdraví je 1-rok na plný úvazek, nebo 2 roky na částečný úvazek program nabízen pouze v holandském jazyce. Holandský jazykový test (NT2-II, holandský jako druhý jazyk) je tedy nutné před vstupem.

Západní svět svědkem výrazný nárůst počtu osob, které hledají pomoc pro psychických problémů. Existuje naléhavá potřeba účinných léčby duševních poruch. Magistr v oblasti duševního zdraví je profesionálně orientovaný akademické úrovni magisterský program se zaměřuje na oblasti duševního zdraví.


Multidisciplinární přístup


Program se vyznačuje multidisciplinární, vědecký přístup k problematice duševního zdraví a dále navazuje na znalosti a dovednosti již získané týkající se duševní poruchy, teoretickými modely a terapeutické přístupy vytvořenými v průběhu bakalářského fáze. Program poskytuje absolventům vzdělání a praktické dovednosti nezbytné pro hodnocení a řízení různé duševní zdravotní problémy, procedury a systémy. Kromě získávání znalostí, magisterský studijní program v oblasti duševního zdraví se zaměřuje na osvojení základních dovedností v oblasti diagnostiky, intervence a výzkumu. Jednotlivé kurzy se proto také zahrnovat odborné kvalifikace. Kromě toho program dává studentům možnost sledovat klinické praxi.


Kurikula a výzkumné projekty magisterského programu v oblasti duševního zdraví jsou úzce spjaty s holandsko-vlámské postgraduální škole experimentálního psychopatologie, (EPP). Kdykoliv je to možné, výzkum prováděný pro studenty magisterských prací jsou pod dohledem člena personálu EPP.

informace o programu


Duševní zdraví magisterský program připravuje studenty na kariéru v duševní zdraví. Program nabízí dvě specializace, a to:


1. Adult Psychopathology


Studenti jsou povinni přijmout jednotek v neuropsychologická, psychotických poruch a poruch osobnosti, a bude také učit klinické intervenční strategie, diagnostiku a dovednosti v oblasti navrhování, provádění a podávání zpráv vědecký výzkum. Studenti mají na výběr buď dělat klinickou stáž na certifikované centrum duševního zdraví, nebo přijmout dodatečná magisterském studijním programu. Přehled Curriculum.


2. Dítě a dospívající Psychopatologie


Studenti jsou povinni přijmout jednotek v internalizaci, vývojové a externalizace poruch u dětí a dospívajících, a bude také učit klinické intervenční strategie, diagnostiku a dovednosti v oblasti navrhování, provádění a podávání zpráv o vědecký výzkum. Studenti mají na výběr buď dělat klinickou stáž na certifikované centrum duševního zdraví, nebo přijmout dodatečná magisterském studijním programu. Přehled Curriculum.


Klinické stáže a nizozemský požadavek plynulost


Program Duševní zdraví spolupracuje s řadou zdravotnických zařízení najít klinické stáže magisterských studentů. Protože většina z těchto institucí jsou nizozemština, plynulost v holandský je nezbytným předpokladem. Požadavky na vstup do postgraduálního studia psychologie a udělení licence obsahovat alespoň 520 klinických stáží hodin. Stáž může být nahrazen volitelných, ale my nenabízí volitelných sami, takže studenti muset vzít někde jinde.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Maastricht, Limburg
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Maastricht, Limburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu