MSc v globální veřejné zdravé výživy

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

MSc v globální veřejné zdravé výživy

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Výživa je již dlouho uznána jako životně důležitým určujícím faktorem zdravotního stavu v obou průmyslových a průmyslově se zemí, ale významné změny se odehrávají v profilu nutričních problémů. Mnoho zemí i nadále čelí problémům podvýživa a nedostatek stopových prvků, ale země v ekonomické transformace také potýkají s problémem veřejného zdraví rostoucích sazeb souvisejících s výživou chronických onemocnění, jako je obezita a ischemické choroby srdeční. Také, mnoho průmyslové země nyní čelí problémům nedostatku potravin mezi skupinám s nízkými příjmy. Tyto problémy vedly k rostoucí politické zdroje pro výživu. V současné době existuje zvýšená potřeba vyškolené v oblasti veřejného zdraví na výživu, pracovat v řadě kontextů, kontrolovat a zabránit problémům souvisejících se stravou.

Generální tajemník Organizace spojených národů vyhlásila 2016-2025 "desetiletí výživy". Jaký lepší čas rozvíjet své dovednosti v této zásadní oblasti? Tento kurz vám dá specializované vědecké poznatky a praktické dovednosti, aby se aktivně podílet na celosvětovém veřejného zdraví výživy v celé řadě různých prostředích.

Ty budou zavedeny k tomu, aby politika, vedení a řídícím rámcem. Ty budou podporovány prozkoumat a diskutovat o politické a společenské vlivy vedoucími k provádění politiky a jeho dopadu. Modulů bude zkoumat vztah mezi stravou a nemoci, výživa věda je oporou těchto faktorů, veřejné zdraví výživa epidemiologie, výzkumné metody pro zdravotnictví, výživy hodnotících nástrojů a jak se vyvíjet a řídit programy výživy. Kurz vás seznámí zúčastněné strany a dovedností, které mohou zlepšit své profesionální kompetence, zaměstnatelnost a rozvoj oblasti veřejného zdraví as reflexní odborníkem.

Kurz je v současné době čeká na akreditaci ze Sdružení pro výživu jako součást splnění požadavků na registraci jako spolupracovník veřejného zdraví výživu.

Hlavní moduly

Pojmy a principy lidské výživy

Tento modul vás seznámí se základními pojmy a principy vědy o výživě, které jsou základem teorie a praxe výživy veřejného zdraví. Budete zkoumat roli makro a stopových prvků v udržení zdraví a jejich účinky, když byl spotřebován v přebytku nebo při nedostatečné, a to prostřednictvím zhodnocení vědeckých informací týkajících se jejich struktura, funkce, zdroje a biologickou dostupnost. Tento modul klade důraz na dovednosti potřebné pro rozvoj kritického pochopení vědeckém základě nutričních požadavků, což jsou faktory, které je ovlivňují, a jak jsou aplikovány na populaci během celého životního cyklu.

Dieta a nemoc v oblasti veřejného zdraví

Tento modul zavede disciplínu veřejného zdraví se v mezinárodním context.Within tohoto tři klíčová témata jsou zkoumány. Za prvé, co je v oblasti veřejného zdraví a jaký je jeho rozsah. Za druhé zkoumání výživy a onemocnění, včetně vymezení a důsledcích nevyvážené stravy a nakonec měnícími se vzory diety a nemoci celém světě. Tímto způsobem modul poskytuje klíčové znalosti a dovednosti, které jsou základem pro budoucí profesionální praxe.

Globální výzvy pro výživu a zdraví

Tento modul se bude zabývat mnoha výzvám k udržitelným, bezpečným a rovnoměrné zásobování potravinami. Různé koncepční rámce, jako je bezpečnost potravin a potravinářských režimů, budou porovnávány s jídlem poskytuje objektiv prozkoumá příspěvky z různých vědeckých oborů v rozvojových víceodvětvových akcí. nástroje pro hodnocení bezpečnosti potraviny budou zavedeny a používány. Role OSN, vlády a soukromého sektoru aktérů ve vztahu k potravinářské výrobě, obchodu, přístupu a spotřeby budou zkoumány, zatímco stávající politiky k zajištění bezpečné a spravedlivé dodávky potravin bude rovněž projednávat. Rovněž bude projednána faktory, jako je dopad změny klimatu.

Inutrition Zásahy a plánování programu

Tento modul zkoumá dokládá přístupy založené na prevenci, řízení a kontrolu nutričních poruch významem pro veřejné zdraví. Tento modul seznamuje studenty navrhnout a strategické nástroje pro správu a principy zvýšit jejich dovednosti a zaměstnatelnost.

nutriční Assessment

Ty se budou týkat teorii a techniky používané k posouzení nutričního stavu, a získat praktické dovednosti při měření tělesného složení, výdej energie a antropometrie.

Politika a správa v oblasti veřejného zdraví výživu

Tento modul představuje politické vlivy na politiky a řízení zdraví a výživy. Studenti budou zkoumat tvorbu nových politik a rámců správy a provést analýzu opatření pro jejich vyhodnocení. Studenti jsou podporovány, aby se stal více reflexní praktici, že jim pomáhá rozvíjet dovednosti, jako efektivní vedení týmu a zda si vede dobře pod tlakem při správě konflikt. Tam je silný důraz na rozvoj své dovednosti na odborné praxi, včetně odborné odpovědnosti a etiky.

Výzkumné metody pro Health Sciences I

Tento modul má za cíl rozvíjet své znalosti a schopnosti projekčního procesu výzkumu, zkoumání kvalitativní i kvantitativní metody a nástroje pro zajištění kvality, které mají být použity při uplatňování metody výzkumu v oblasti globálního veřejného zdraví výživy.

Metody výzkumu pro zdraví věd II a výzkumného projektu

Tento modul projekt je rozšířený kus výzkumu na příslušné téma, které vás zajímá, se souhlasem svého nadřízeného a samozřejmě vůdce. Téma bude čerpat ze znalostí, dovedností a metodologických postupů zahrnutých do kurzu. Bude se muset zaměřit na výzkum, který může zlepšit zdravotní a nutriční výsledky buď nízkou nebo střední souvislostech s vysokými příjmy.

Přidružené kariéry

Kurz je určen pro lidi, kteří chtějí pracovat v národních nebo globálních veřejného zdraví kontextech, jako je Public Health Nutrition organizací, akademických výzkumných institucí například v oblasti veřejného zdraví v Anglii, ministerstev zdravotnictví, nevládními organizacemi (jako Save the Children a opatřeních proti hladu), UNICEF, FAO , zisk a další organizace OSN.

Profesionální uznání

Kurz je v současné době čeká na akreditaci ze Sdružení pro výživu jako součást splnění požadavků na registraci jako spolupracovník veřejného zdraví výživu.

Essentials of Nutrition on-line modulu

Studenti z non-nutriční pozadí jsou vítány platit, ale bude vyzván k vyplnění naše online Essentials of Nutrition modulu, který má čtyři krátké hodnocení. Jakmile posouzení všech čtyř sekcí jsou předány náklady na modulu lze vzít z vašich MSc poplatků.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
9,500 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu