MSc v globální duševní zdraví

University of Glasgow - Online Study

Popis programu

Read the Official Description

MSc v globální duševní zdraví

University of Glasgow - Online Study

Akademické programy Global duševní zdraví jsou navrženy tak, aby produkovat absolventy, kteří mohou postarat se o poskytování služeb duševního zdraví v celosvětovém měřítku. Akademické programy Global duševní zdraví, které nabízí University of Glasgow jsou jedinečné do Skotska a jsou jedinými on Global Mental Health Postgraduální kurzy nabízených kdekoli na světě. Tyto on-line programy jsou určeny pro lidi, kteří nejsou schopni přijít do Glasgow k dokončení on-kampusu dodávku programů.

Proč tento program

 • Budete rozvíjet schopnost kriticky přemýšlet o možných rizicích globalizující představy o duševních nemocí. Budete získat dovednosti rozvíjet a provádět politiky zaměřené na snížení zátěže mentálním zdraví na celém světě.
 • Akademické programy Global Duševní zdraví pomůže lidem rozvíjet znalosti integrovat inovační iniciativy týkající se duševního zdraví a pohody do širších cílů mezinárodního rozvoje, a řešit globální nerovnosti v poskytování péče o duševní zdraví.
 • Studijní výsledky (ILO) pro tento program jsou založeny na velké problémy v oblasti globální duševní zdraví, které byly identifikovány v 2011 v časopise Nature.
 • Máme partnerství pro spolupráci s organizacemi, které působí v zemích s nízkými a středními příjmy. Budete mít příležitost k dokončení umístění a projekty s nimi.
 • Akademické programy Global duševního zdraví na zvláštním důrazem University of Glasgow místo na důležitou úlohu, že sociální a kulturní faktory hrají v tom, jak duševní zdraví potíže mohou být chápáno a působí po celém světě.
 • Přispěvatelé do globální duševní zdraví výuka pocházejí z nejrůznějších oborů, včetně: klinická psychologie, sociální práce, antropologie, sociologie, právo a psychiatrii. Výuka zahrnuje také příspěvek od těch, s žil zkušenost s mentálními problémy.
 • Institut zdraví a pohody na University of Glasgow má formální spolupráci s College of Medicine a zdravotnických věd na univerzitě v Rwandě. Toto partnerství podpořil řadu aktivit výzkumu a výuky, které byly společně koordinovaných personálu na jednotlivých vysokých škol. Předpokládá se, že toto partnerství bude i nadále růst a že globální duševní zdraví studenti využít možností, které poskytuje.

Struktura programu

Jádro výuky je založen na přednáškách. Tam je silný důraz na diskuse a debaty se svými spolužáky, se zaměřením na příslušné odborné literatuře a koncepčních dokumentů.

Globální kurzy Duševní zdraví vyučované na University of Glasgow:

Rok 1 (exit s PgCert globální duševní zdraví)

 • Úvod do duševního zdraví a postižení
 • Globální zátěž mentálním zdraví
 • Kulturní, sociální a biologické faktory duševního zdraví
 • Zlepšení přístupu k péči o duševní zdraví v globálním kontextu

Rok 2 (exit s PgDip globální duševní zdraví)

 • Metody výzkumu (kvalitativní, kvantitativní a zdravotní ekonomie)
 • Podpora duševního zdraví v celé životnosti
 • Duševní zdraví a postižení: mezinárodní právo a politika

Rok 3 (exit s MSc globální duševní zdraví)

 • Disertační práce

Kariérní vyhlídky

Absolvent akademických programů Global Mental Health založit kariéru v rámci vnitrostátní politiky duševního zdraví a plánování, epidemiologické a služby duševního zdraví výzkum, jakož i poradenské a advokacie rolí v vlád, mezinárodních agentur a nevládních organizací.

Vstupní požadavky

Alespoň 2: 1 Vyznamenání diplom nebo ekvivalent v příslušném předmětu (například psychologie, lékařství, ošetřovatelství, Ergoterapie, právo, veřejné zdraví nebo veřejný pořádek). Registrovaná zdravotní péče odborná kvalifikace bude také přijatelný. Pozadí (studium, práce nebo dobrovolnické činnosti) v oblasti duševního zdraví v souvislosti s je žádoucí, ale ne zásadní.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Kombinované
Price
Cena
1,167 GBP
- za 20 kreditů
Information
Deadline
Locations
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu