MSc V epidemiologii

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Popis programu

Read the Official Description

MSc V epidemiologii

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

MSc v epidemiologii

Epidemiologie se zaměřuje na události, distribuce a determinant zdraví a nemoci, a na metody, které mohou být použity ke studiu těchto jevů. To je považováno za základní kámen veřejného zdraví, preventivní medicíny a na důkazech založené na klinickou medicínu. Epidemiologové vyšetřovat etiologie diagnózu a prognózu onemocnění u lidí. V posledních letech došlo k rostoucí poptávce po epidemiologický výzkum odborné znalosti v různých oblastech použití: biomedicínský výzkum, klinickou praxi, odhad rizika a zdravotní politiky.


Velitel epidemiologie vyhovuje této poptávky. Program je napojen také na výzkumné cíle různých škol Maastricht University fakulty zdravotnictví, medicíny a vědy o životě, zejména:

 • CAPHRI škola pro veřejné zdraví a primární péči
 • GROW škola onkologická a vývojové biologie
 • Nutrim Škola pro výživu, toxikologii a metabolismu


Osnovy programu je také přizpůsoben k holandské požadavkům, aby se stal certifikované jako epidemiolog A, akreditované nizozemská epidemiologie společnost ve spolupráci s Národním výborem pro Medical-biologickém výzkumu vzdělávání v Nizozemsku.


Velitel epidemiologie je vyučován výhradně v angličtině. Studenti mohou buď doplnit kurikulum jako jeden rok, plný úvazek program, nebo jako dvouleté, part-time program.


Informace o programu


Velitel epidemiologie dává studentům komplexní znalosti o epidemiologii, včetně kritické hodnocení vědeckých publikací a zpráv o veřejném zdraví a výzkum pro pacienta vázané. Studenti se také naučí plánovat, provádět, analyzovat a zpráva epidemiologický výzkum.


V první polovině programu se skládá ze sedmi modulů:

 • Intervence výzkum
 • Měření Zdraví
 • Systematický přehled literatury
 • Pozorovací výzkum
 • Aplikovaná epidemiologie a genetické epidemiologie
 • Pokročilé techniky statistické analýzy
 • Psaní výzkumné protokolTato část programu je úzce propojeny s dvouletého výzkumného programu Master in Health Sciences. Magisterských studentů v oblasti výzkumu mistrovských zdravotnických věd sledovat většinu základních modulů epidemiologii.


Během druhé poloviny programu, budou studenti aktivně podílet na epidemiologický a dokončit diplomovou práci pod přísným dohledem akademických pracovníků.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Maastricht, Limburg
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Maastricht, Limburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu