MSc V Epidemiologii - Distanční Vzdělávání

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc V Epidemiologii - Distanční Vzdělávání

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc v Epidemiology (distančního vzdělávání)

Cílem kurzu je poskytnout epidemiologické školení distanční vzdělávání pro profesionály v oblasti akademických oddělení, výzkumné jednotky, nebo ve zdravotnictví. Epidemiologie je klíčovou disciplínou pro pochopení a zlepšení globálního zdraví.

Tento kurz je vhodný pro ty, které sledují kariéru v lékařském výzkumu; veřejné zdraví a komunitní lékařství; epidemiologické studie oblasti; kontrolních jednotek onemocnění; Výrobci lék / očkovací látkou; nebo tlumení choroby ve vládních, nevládních organizací nebo dárcovských institucí. To je také v zájmu těch, kteří vyžadují pochopení epidemiologie, jako jsou lékařské novinářů a vědeckých pracovníků ve vládě a průmyslu.

Cíle a zaměření

Kurz je zaměřen na rozvoj:
komplexní pochopení základních pojmů a metod v epidemiologii spolu s pokročilými dovednostmi v konkrétních aplikacích epidemiologických výzkumných metod
základní statistické dovednosti týkající se zdravotní problémy jak v rozvinutých, tak v rozvojových zemích

Struktura kurzu

Kurz začíná 4 povinných modulů
Základy epidemiologie
Statistiky se na počítači
Praktické epidemiologie
Psaní a přezkoumání epidemiologické papíry

Chcete-li dokončit MSc, musí být 5 volitelných modulů studoval. Nejméně 2 volitelných modulů, musí být následující povinné moduly:

Uspořádání studie: Psaní žádosti o grant
Statistické metody v epidemiologii

2 volitelné moduly lze zvolit z následujícího seznamu (jeden z nich musí být buď epidemiologie přenosných nemocí nebo epidemiologie nepřenosných chorob):

Epidemiologie přenosných nemocí
Modelování a dynamiky infekčních nemocí
Epidemiologie nepřenosných chorob
Pokročilé statistické metody v epidemiologii
Human Genetic Epidemiology

Zbývající 1 modul lze vybrat buď z výše uvedeného seznamu, nebo ze zadané výběrem dalších kurzů distančního vzdělávání školy. Tyto moduly zahrnují:

Zkušební vzory; Cluster Randomizované hodnocení; Epidemiology a kontrola infekčních chorob v rozvojových zemích; Přenosných kontrolu nakažlivých chorob; and Environmental Epidemiology.

Kromě toho, povinná Zpráva o projektu musí být vyplněn a neviditelná písemná zkouška bude seděl v posledním roce studia.
MSc studenti mohou být rovněž způsobilé pro "blended learningu volby", která umožňuje pro studium dvou pokročilých modulů uvedené výše v Londýně na London School of hygieny a tropické medicíny během jaře nebo v létě, pokud jde místo distančního vzdělávání modulů ,

Délka trvání kurzu

Každý povinný modul bude vyžadovat 100-125 hodin čas učení. Každý volitelný modul bude vyžadovat 80-100 hodin čas učení.

MSc studenti mají minimálně dva a maximálně pět let, aby doplnili kvalifikaci.

Vstupní požadavky

Akademické Požadavky

Jeden z následujících:
První nebo druhé třídy diplom, nebo ekvivalent, z University of jiné instituci přijatelného na University of London, v subjektu vhodné, aby v průběhu
Vhodná profesní nebo odborná kvalifikace, společně s odpovídajícími zkušenostmi nejméně tříletého, který splňuje univerzitu jako kvalifikační ekvivalent druhé třídy diplom. Všechny aplikace v této kategorii budou posuzovány individuálně

Studenti, kteří nesplňují výše uvedené požadavky, mohou být ještě přijat na uvážení školy na základě jejich akademické kvalifikace, pracovní zkušenosti a reference.

Jazykové požadavky

Pro ocenění na FHEQ úrovni 7, studenti musí poskytnout uspokojivé důkazy o tom, že prošly v předchozích třech letech zkoušku odborné způsobilosti v anglickém jazyce na následující minimální úrovni:

IELTS s celkovým průměrem nejméně 7 s minimálně 7 v písemné sub-test, nebo
TOEFL skóre 600 (nebo 250 v počítačovém testu), a minimálně 5 v TWE, nebo
British Council (IELTS), celkové skóre 7 nebo přes s minimálně 7 v písemné sub-test, nebo
TOEFL iBT s minimálním celkovým skóre 100, včetně minimálním skóre 24 v testu psané angličtině odebraných během posledních 3 let.

Pokud žadatel nesplňuje předepsané požadavky odborné způsobilosti anglický jazyk, ale věří, že mohou prokázat potřebné znalosti pro přijetí univerzity může, dle svého uvážení, zvažte žádost.

Počítačové Požadavky

Jako jeden z našich studentů, musíte mít pravidelný přístup k počítači a internetu. To může být pro přístup k studentský portál, stahovat studijní materiály od Virtual Learning Environment, a přístup ke zdrojům z online knihovny. Budete také muset mít přístup k příslušným softwarem, například, čtečku PDF a vhodný hardware kapacitu na vašem počítači například pro ukládání dokumentů. Mezi další požadavky patří, že máte JavaScript a cookies umožněn přístup konkrétní on-line systémů, jako je například studentský portál.

Podporované prohlížeče patří:
Internet Explorer 7+
Firefox 5+
Chrome 13+

Rozlišení obrazovky (doporučeno)
1024 x 768 nebo vyšší


This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Locations
Spojené království - Londýn, Anglie
Datum začátku: Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Spojené království - Londýn, Anglie
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Registration deadline: 30 September for newly registering students.
Datum ukončení Kontaktuj školu