MSc v čínské bylinné medicíny

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

Popis programu

Read the Official Description

MSc v čínské bylinné medicíny

University of Westminster - Faculty of Science and Technology

MSc čínská bylinná medicína rozšiřuje své akupunkturní praxi do druhého z hlavních způsobů čínské medicíny. Jedná se o teoretické a klinické profesionální vstupní školení. Budete rozvíjet své schopnosti diagnostiky a případ formulaci a také naučit se Materia Medica a formulí čínské bylinné medicíny. Phytochemistry a farmakokinetika jsou integrovány do chápání energetických interakcí bylin. Rozsáhlá praxe s pacienty se bude konat v našem on-site výuky klinice, kde se teorie deconstructed a uplatňovány. Práce v lékárně s nerostnými bylinkami bude rozvíjet své schopnosti kinestetické k prohloubení porozumění. Cílem je, aby se naučíte, jak upravit klasických vzorců vytvořit nové způsoby, které řeší složité vzory nemoci.

Tento kurz příslušného kontextu čínské medicíny v rámci svých historických kořenů, a důvody, které ji v právní, etické a mezisektorové rámci Spojeného království.

Obsah předmětu

"The University of Westminster MSc CHM je akreditována (schváleno) Evropskou bylinné a sdružením tradiční medicíny lékařů, která akredituje kurzy jménem všech profesních sdružení EHTPA, včetně rejstříku čínské bylinné medicíny. To umožňuje absolventům magisterského CHM požádat o členství v RCHM. Systém EHTPA akreditace byl schválen, a jsou zahrnuty v počáteční řídící skupina zpráva pro vlády, která doporučila, aby statutární registr bylinné medicíny lékařů být stanovena ".

Moduly

Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Hlavní moduly

Čínská bylinná medicína klinická praxe

V tomto modulu bude trvat rozvíjet zodpovědnost za všechny aspekty péče o pacienty. Budete se řídit při stavbě jednotlivých rostlinných vzorcích, použití výzkum s cílem zajistit každému pacientovi účinně léčit. Budete rozvíjet svůj případ anamnézy dovednosti a vaše pochopení významu jazyka a puls diagnózu k výstavbě komplexního diagnózy a léčby principu relevantním pro bylinné medicíny. Budete také zkoumat různé způsoby, bylinné medicíny mohou být používány nebo odmotány dávkování úrovní a upozornění a žlutou kartu protokol. Budete dokončit svůj výzkumný projekt v rámci tohoto modulu.

Čínská bylinná medicína ve Velké Británii

Tento modul se bude zabývat otázkami, které se týkají praxe čínské bylinné medicíny (CHM) ve Velké Británii v současné době tak, aby zahrnoval: právní a politický kontext CHM ve Velké Británii a Evropě; farmakologie, farmakognosie, toxikologie, CITES, zajištění kvality a kontroly kvality; inter-profesionální práci; Etické kodexy a praxí; a výzkumné metody a problémy. K dispozici bude exkurze do Bristol bylinkové zahrady a Královské botanické zahrady Kew.

Čínské bylinky a Vzorce

Jedná se o první modul kurzu čínské bylinné medicíny MSc. V návaznosti na vaše nadace CM dovednosti, budete rozvíjet a zdokonalovat své znalosti a artikulaci etiologických a patologických procesů a zároveň se naučíte 150 nejběžnějších bylin a 50 hlavních vzorců v rámci kategorií zpracování, vzory a běžných chorob. Budete seznámeni s fytochemii, farmakodynamice a farmakokinetice bylin a bude představí dispenzární přípravy.

Vzorce a strategie

Tento modul zahrnuje zkoumání a inovace vzorců z pohledu čínské medicíny bianbing (kategorie choroba) a zkoumá nemoci uznané za západě, ale ne tradičně popsané v čínské medicíně (např post-virový syndrom, autoimunitní onemocnění, dermatologie). Budete se očekává, že zhodnotí, výzvu, upravovat a rozvíjet teorie a praxe a aplikovat kritické šetření tradičních i moderních teorií ve světle nového výzkumu. Tento modul obsahuje klinickou praxi.

Postgraduální Metody výzkumu

Tento modul poskytuje základ znalostí a dovedností potřebných k provedení etického Výzkumné práce na bázi na magisterské úrovni. Proces výzkumu a hodnocení od designu studie prostřednictvím sběru údajů a analýzy dat je pokryta. Fórum je k dispozici pro kritickou debatu, což vám umožní rozvoj kritického uvažování ve vztahu k designu výzkumu.

Classics: Shang Han Lun a Wen Bing

Tento modul se zaměřuje na reconceptualising z materie medici na úrovni předpokládané ve vzorci konstrukce. Vy se bude vztahovat principy CM vzorců konstrukce z různých hledisek, například: shang han lun a wen Bing a rozvíjet své kompetence a větší zhodnocení role jednotlivých bylin i když kritickým výzkumem, ve společném výukovém prostředí. Budete také být zavedeny do kliniku, kde budete mít stále větší odpovědnost za léčbu pacientů pod kontrolou a za práci v lékárně seznámení se materie medici.

Přidružené kariéry

Tento kurz je určen pro akupunkturu, kteří chtějí rozšířit své praxi repertoár zahrnuje bylinné medicíny, nebo pro čínské bylinné medicíny lékařů, kteří chtějí zdokonalit své akademické schopnosti magisterské úrovni. Jednotlivé moduly lze považovat za náročné profesní rozvoj (CPD)

Profesionální uznání

Kurz je akreditován v Evropském bylinné a sdružením tradiční medicíny praktiky. To umožňuje absolventům ucházet o členství v rejstříku čínské bylinné medicíny.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
9,500 GBP
Home / EU: £ 9500 - Overseas: £ 13.500
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Contact school
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu