MSc výživa pro globální zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc výživa pro globální zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Cílem kurzu je poskytnout komplexní školení v oblasti veřejného zdraví výživy v globálním prostředí s výběrem specializací v řadě témat, a v řadě kontextů. Poskytuje integrovaný program zahrnující dietní, epidemiologické, veřejné zdraví, sociální a biologické aspekty vědy o výživě.

Specializovaná témata zahrnují matku a dítě výživy, výživy v případě nouze, plánování výživa program, hodnocení a monitorování, a nutriční epidemiologii. Kurz láká absolventy z mnoha zemí a různých oborů, kteří chtějí vybavit pro veřejné zdraví výživy výzkumu a výuky, operativní práci v terénu či komunitní programy výživy, práce ve výživě veřejného zdraví, včetně podpory zdraví a vzdělávání v oblasti výživy a pro politiky a Plánování programu ve výživě.

MSc byl navržen tak, aby se zaměřily na problémy v oblasti výživy v rozvojových zemích a transformujících se ekonomik.

Absolventi pracují pro místní a národní vlády, nevládní organizace, mezinárodní agentury, akademických institucí, a v oblastech od mimořádných událostí potravin do výzkumu na živiny-genových interakcí. MSc byl navržen tak, aby se zaměřily na problémy v oblasti výživy v rozvojových zemích a transformujících se ekonomik.

Cíle

Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: prokázat pokročilou znalost výživy veřejného zdraví, na biologické, sociální a politické úrovni; kriticky zhodnotit, vybrat a použít řadu vhodných výzkumných dovedností a technik, z antropometrie a informací o dietárním příjmu pro širší analytické schopnosti; interpretovat a syntetizovat různé typy dat použitých při analýze a zhodnotit výživové problémy na úrovni obyvatelstva a počet obyvatel sub-skupiny; kriticky hodnotit výsledky vědeckých studií výživy veřejného zdraví; šířit a prezentovat výsledky výzkumu v řadě formátů a souvislostech; identifikovat a formulovat vhodné reakce a intervenční strategie pro řešení otázkách výživy, s přihlédnutím k oblasti veřejného zdraví a sociální politiky kontexty, a aplikovat znalosti efektivních týmové práce a komunikačních dovedností k řešení problémů a dosažení cílů.


TERM 1

Studenti se pět povinné moduly: Základní zdravá výživa (odpovídá 3 moduly); Statistika pro EPH; Základní Epidemiology.

Za zvláštních okolností mohou být přijata šesttiny modul. Choice: Principy sociálního výzkumu; Health Promotion teorie; Zdravotní politika, Process a Power.


Podmínky 2 a 3

Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr modulů jsou uvedeny níže; ne všechny budou k dispozici v průběhu jednoho roku. Některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

C1: Vitamíny a minerály

C2: Design & Analýza epidemiologických studií; Statistické metody v epidemiologii; Kvalitativní metodik.

D1: Mateřská a dítě Výživa

D2: Výživa spojené s chronickým onemocněním


E1: Výživa v mimořádných situacích; Výuka pro zdravotnické pracovníky; Epidemiology a kontrola nepřenosných nemocí; Integrace moduly: veřejné zdraví; Medicínské vědy Promotion.

E2: Aktuální problémy bezpečného mateřství a perinatální zdraví; Výživa Program plánování; Historie a zdraví.


Zpráva o projektu

Studenti vyplnění krátkého výzkumný projekt, který jim umožňuje pracovat na téma zvláštní zájem, praktické dovednosti analýzy a prezentace, a integrovat různé aspekty této roční práce.

Akreditace kurzu

Kurz je akreditován ve Velké Británii Společností pro výživu a přispěje k akreditaci jednotlivců jako výživu pro veřejné zdraví ve Velké Británii. Je třeba poznamenat, že samozřejmě není dietní kvalifikace.

Délka trvání kurzu

Na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Studenti, kteří kurz přes dva roky, si mohou vybrat, aby se zúčastnili na částečný úvazek v celé obou letech (jedná se navštěvují školy alespoň dva dny v týdnu v průběhu školního období).

Alternativně, studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky

Minimálně horní druhé třídy diplom z uznávané univerzity v oblasti vědy nebo příbuzného objektu nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, a důkazy o rovnocenných akademické kvalifikace, jsou rovněž vítány. Přednost bude dána kandidátům, kteří pracovali v činnosti související se zdravím v rozvojových zemích.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- Kontakt School
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Nutrition for Global Health - LSHTM