MSc tropické medicíny a mezinárodní zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc tropické medicíny a mezinárodní zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Cílem kurzu je rozvíjet kariéru lékařů, jejichž úrok je praxe medicíny v tropických a rozvojových zemích a zdraví na celosvětové úrovni. Kurz poskytuje školení v klinické tropické medicíny v nemocnici tropických nemocí (malý, ale unikátní složka), a široký výběr studijních modulů, které umožňují studentům rozvíjet nebo rozšířit zájmy v široké škále témat relevantní pro lékařskou praxi v tropické a rozvojových prostředí zemí.

Většina studentů také vzít diplom tropické medicíny a hygieny, akreditovaná klinické kvalifikaci v tropickém lékařství v průběhu roku, který poskytuje komplexní přehled hlavních infekčních nemocí a souvisejících otázek veřejného zdraví. Tento kurz navazuje na předchozí lékařské přípravy a zkušeností rozvíjet příslušné přenositelné dovednosti.

Absolventi tohoto kurzu vzali širokou škálu profesionálních drah, včetně dalšího výzkumu v epidemiologii, parazit imunologie, nebo spojených výzkumných programů v terénu; mezinárodními organizacemi zabývajícími se poskytování zdravotní péče či pomoci při katastrofách; nebo se vrátil k akademické nebo lékařské pozice v rozvojových institucí zemí.

Frederick Murgatroyd Award se uděluje každý rok pro nejlepšího studenta roku. Daroval paní Murgatroyd na památku svého manžela, který držel Wellcome předsedu klinické tropické medicíny v roce 1950 a 1951.

Cíle

Na konci tohoto kurzu by měl být student schopen: porozumět a popsat příčinách, patogenezi, klinické rysy, diagnostika, řízení a kontrolu hlavních parazitárních, bakteriálních a virových onemocnění v rozvojových zemích; předvést své znalosti a dovednosti v oblasti diagnostické parazitologie a dalšími jednoduchými laboratorních metod; porozumět a aplikovat základní epidemiologická zásady, včetně výběru vhodných studijních návrhů; aplikovat a interpretovat základní statistické testy pro analýzu kvantitativních dat; kriticky zhodnotit publikované literatury, aby příslušná rozhodování o zdravotním stavu; sdělit příslušné lékařské znalosti k pacientům, zdravotníků, kolegů a dalších skupin; a porozumět základním vědy základní klinické a zdravotnické praxi.


TERM 1

K dispozici je počáteční období dvou týdnů orientace, který zahrnuje úvod do studia na škole, porad o klíčových výpočetních a studijních dovedností a aktualizace o hlavních patogenů skupinách. Během zbývajících deset týdnů studenti absolvují moduly parazitologie & Entomology, a analýza a design výzkumných studií; oni také studovat diagnostiku a řízení tropických chorob a "kritických dovedností pro Tropical doktorů (medicíny založené na důkazech a základní epidemiologie). Navíc v pátek "fórum", studentům rozvíjet prezentačních dovedností tím, že představuje vlastní zkušenosti kolegům.


Podmínky 2 a 3

Studenti se celkem šest studijních modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Nejoblíbenější moduly jsou uvedeny níže; celá řada dalších modulů jsou také k dispozici. Ne všechny moduly budou k dispozici v průběhu jednoho roku, a některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu. Uznávajíce, že studenti mají rozličná prostředí a zkušenosti, ředitel kurzu je ochoten zvážit žádosti o přijetí libovolný modul v rámci portfolia School, za předpokladu, že je to vhodné pro studenta, a je přijatelný pro pořadatele modulu. Studenti, kteří chtějí vzít diplom v tropické medicíny a hygieny zkoušky jsou povinny přijmout C1 a D1 modulů v klinických infekčních onemocnění.

C1: Klinické Infekční choroby 1: Bakteriální a virové nemoci a Společenství v oblasti zdraví v rozvojových zemích; Molecular Biology & technik rekombinantní DNA.

C2: Genetika patogenů & Vectors; Design a analýza epidemiologických studií; Konflikt a zdraví.

D1: Klinické Infekční choroby 3: bakteriální a virové nemoci a Společenství v oblasti zdraví v rozvojových zemích; Primární péče zdravotní.

D2:: Advanced Diagnostic parazitologie; Clinical Immunology; Epidemiologie a kontrolu přenosných nemocí.

E1: AIDS; Klinická Virology; Vector Incrimination; Mykologie.

E2: Antimikrobiální chemoterapie; Řízení a epidemiologie malárie; Tropické zdraví životního prostředí; Sexuálně přenosné infekce.


Zpráva o projektu

Studenti dokončení výzkumného projektu v subjektu podle svého výběru, například, psaní a analyzovat práci vykonanou před příchodem do školy, literární rešerše, nebo návrh výzkumné studie. Někteří studenti shromažďovat data v zámoří nebo ve Velké Británii pro analýzu v rámci projektu. Tyto projekty vyžadují předběžné plánování. Studenti provádějící projekty v zámoří bude vyžadovat dodatečné finanční prostředky až do výše £ 1500 až pokrýt náklady.

Většina studentů, kteří se zaváží projekty v zahraničí, získat finanční podporu pro lety z svěřenecké fondy školou, zřízených pro tento účel.

Délka trvání kurzu

Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky

Studenti jsou obvykle cvičí lékařům; musí mít vysokoškolské vzdělání v oboru medicíny a být registrovanými lékaři. Přednost bude dána uchazečům, kteří mají nejméně dva roky zkušeností s prací v klinické medicíně (v každé zemi) s nedávným odborné praxe v příslušném oboru.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu