MSc / PgD / PgC Dentální technika (distanční vzdělávání)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Program nabízí specializované školení založené na počáteční kvalifikaci v oboru zubní techniky.

Neexistují žádné potřebné návštěvy Cardiff Metropolitan University pro tento program, protože je dodáván prostřednictvím dálkového studia. To bude vyžadovat, aby studenti přistupovali k videokonferenciám přes počítač s širokopásmovým připojením. V rámci každého modulu se uskuteční týdenní schůzky. Očekává se, že studenti absolvují nejméně 6 hodin praxe týdně v laboratoři / pracovišti po celý akademický rok.

Obsah kurzu

Je zapotřebí absolvovat 60 kreditů v každé fázi. Na úrovni certifikátů a diplomů studují studenti moduly z vybrané specializované oblasti, mezi něž patří například fixní protetika (ochrana), vyjímatelná prosthodontika (zubní protézy) a ortodoncie. Například, tituly modulů zahrnují komplexní kompletní a částečné zubní náhrady, přesné nástavce, implantáty, pevné a myofunkční ortodontické přístroje.

Existuje několik modulů učení založených na práci, které zahrnují případové studie, vývoj osobních a portfolií. Výzkumné moduly jsou také k dispozici k přípravě kandidátů na Masters 'v případě potřeby. Na této úrovni musí být proveden výzkumný projekt a příprava vydavatelného článku. Téma výzkumu je dohodnuto mezi studentem a jeho přiděleným školitelem.

Učení se

Účast na tomto programu je prostřednictvím videokonference. To bude vyžadovat, aby studenti přistupovali k PC nebo Internetu kompatibilnímu zařízení s širokopásmovým připojením. Neexistují žádné povinné školní docházky.

Posouzení

Certifikáty a diplomové moduly jsou hodnoceny praktickými a teoretickými zkouškami, písemnými nebo praktickými úkoly nebo jejich kombinací. Součást Masters (část 2) je hodnocena výzkumným projektem v hodnotě 60 kreditů.

Zaměstnatelnost

Kvalifikace dovoluje uplatnění na pozici Senior Dental Technician a výše v rámci zdravotnických služeb (MT0 3 / A4C Band 6 nebo vyšší). Úspěšné dokončení programů by také umožnilo osobám ze soukromého sektoru vykonávat náročnější práci s přidruženým vyšším potenciálem výdělku.

Vstupní požadavky

Vzhledem k odborné povaze programů je vyžadována počáteční kvalifikace v oboru zubní techniky. Žadatelé by měli mít dobré ocenění (1. nebo 2: 1) v oboru zubní technologie. Výjimeční žadatelé o vstup se budou zabývat individuálně. Tito žadatelé budou muset prokázat, že mohou využít program a poskytnout důkazy prostřednictvím uznání předchozího učení.

Mezinárodní žadatelé
Studenti, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou muset poskytnout důkaz plynulosti minimálně pro standard IELTS 6.5 nebo ekvivalent. Podrobné informace o tom, jak požádat o kvalifikaci a o kvalifikaci v anglickém jazyce, naleznete na stránkách Mezinárodního webu.

Poslední aktualizace Únor 2019

Informace o škole

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Čtěte více

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Méně