Přehled kurzu

Program nabízí specializované školení založené na počáteční kvalifikaci v oboru zubní techniky.

Neexistují žádné potřebné návštěvy Cardiff Metropolitan University pro tento program, protože je dodáván prostřednictvím dálkového studia. To bude vyžadovat, aby studenti přistupovali k videokonferenciám přes počítač s širokopásmovým připojením. V rámci každého modulu se uskuteční týdenní schůzky. Očekává se, že studenti absolvují nejméně 6 hodin praxe týdně v laboratoři / pracovišti po celý akademický rok.

Obsah kurzu

Je zapotřebí absolvovat 60 kreditů v každé fázi. Na úrovni certifikátů a diplomů studují studenti moduly z vybrané specializované oblasti, mezi něž patří například fixní protetika (ochrana), vyjímatelná prosthodontika (zubní protézy) a ortodoncie. Například, tituly modulů zahrnují komplexní kompletní a částečné zubní náhrady, přesné nástavce, implantáty, pevné a myofunkční ortodontické přístroje.

Existuje několik modulů učení založených na práci, které zahrnují případové studie, vývoj osobních a portfolií. Výzkumné moduly jsou také k dispozici k přípravě kandidátů na Masters 'v případě potřeby. Na této úrovni musí být proveden výzkumný projekt a příprava vydavatelného článku. Téma výzkumu je dohodnuto mezi studentem a jeho přiděleným školitelem.

Učení se

Účast na tomto programu je prostřednictvím videokonference. To bude vyžadovat, aby studenti přistupovali k PC nebo Internetu kompatibilnímu zařízení s širokopásmovým připojením. Neexistují žádné povinné školní docházky.

Posouzení

Certifikáty a diplomové moduly jsou hodnoceny praktickými a teoretickými zkouškami, písemnými nebo praktickými úkoly nebo jejich kombinací. Součást Masters (část 2) je hodnocena výzkumným projektem v hodnotě 60 kreditů.

Zaměstnatelnost

Kvalifikace dovoluje uplatnění na pozici Senior Dental Technician a výše v rámci zdravotnických služeb (MT0 3 / A4C Band 6 nebo vyšší). Úspěšné dokončení programů by také umožnilo osobám ze soukromého sektoru vykonávat náročnější práci s přidruženým vyšším potenciálem výdělku.

Vstupní požadavky

Vzhledem k odborné povaze programů je vyžadována počáteční kvalifikace v oboru zubní techniky. Žadatelé by měli mít dobré ocenění (1. nebo 2: 1) v oboru zubní technologie. Výjimeční žadatelé o vstup se budou zabývat individuálně. Tito žadatelé budou muset prokázat, že mohou využít program a poskytnout důkazy prostřednictvím uznání předchozího učení.

Mezinárodní žadatelé
Studenti, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou muset poskytnout důkaz plynulosti minimálně pro standard IELTS 6.5 nebo ekvivalent. Podrobné informace o tom, jak požádat o kvalifikaci a o kvalifikaci v anglickém jazyce, naleznete na stránkách Mezinárodního webu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 17 více kurzů z Cardiff Metropolitan University »

Poslední aktualizace Únor 8, 2019
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Kombinované
Price
13,000 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date