MSc lékařské statistiky

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc lékařské statistiky

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Program MSc Lékařská statistika klade za cíl vyškolit studenty z různých akademických prostředí pracovat jako statistici v různých odvětvích, včetně vysokoškolského vzdělávání, výzkumných institucí, farmaceutického průmyslu, vlády a národních zdravotních služeb. Poskytuje školení v teorii a praxi statistik se zvláštním zřetelem na klinických studiích, epidemiologii a klinický nebo laboratorní výzkum pro lepší zdraví na celosvětové úrovni.

Absolventi tohoto kurzu věnovat se kariéře v lékařských a epidemiologických studiích, v akademických institucí, nemocnic, farmaceutického průmyslu a různých vládních institucí.

Medical Research Council, Wellcome, GlaxoSmithKline a Amgen nabídka stipendií pro studenty ve Velké Británii a EU.

Postgraduální vzdělávání Fellowship v lékařské statistiky pro africké Scientist. Toto společenství, který je financován z prostředků Medical Research Council (MRC UK), poskytuje podporu po dobu dvou let odborné přípravy v lékařské statistiky; Během prvního roku (začátek října 2010), bude úspěšný žadatel studovat na stupeň MSc v lékařské statistiky na LSHTM.


PSI Andrew Hewett cena je založena na památku Andrew Hewett, an absolventy LSHTM a uděluje PSI (statistici ve farmaceutickém průmyslu), k nejlepšímu studentovi na hřišti.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: vybrat vhodné studijní návrhy k řešení otázek lékařského významu; vybrat a použít vhodné statistické metody pro správu běžných typů lékařských údajů; používat různé softwarové balíčky pro statistickou analýzu a správu dat; interpretovat výsledky statistických analýz a kriticky zhodnotit využití statistik v lékařské literatuře; efektivně komunikovat s statistiků a širší lékařské veřejnosti, ústně i písemně prostřednictvím prezentace výsledků statistických analýz; prozkoumat aktuální a očekávaný vývoj v oblasti lékařské statistiky.

Osnovy

TERM 1


Studenti se z následujících modulů: Základy lékařské statistiky; Úvod do Stata a SAS; Klinické testy; Základní epidemiologie; Robustní metody Statistické.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr modulů je uvedeno níže, bude k dispozici v průběhu jednoho roku ne všechny moduly. Některé moduly, zobrazené kurzívou níže, může být přijato pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

C1: generalizované lineární model

C2: Statistické metody v epidemiologii.

D1: Analýza přežití a Bayesian statistiky.

D2: Analýza hierarchického a jiné závislé dat; Epidemiologie a kontrolu přenosných nemocí.

E1: AIDS; Rozšířené Bayesian statistiky; Epidemiology a kontrola nepřenosných nemocí.

E2: Advanced Statistická modelování; Pokročilé statistické metody v epidemiologii; Řízení a epidemiologie malárie.

Zpráva o projektu


Studenti dokončení výzkumného projektu, obvykle se skládá z analýzy soubor údajů a psaní zprávy, ale metodologický výzkum může být také provedena.

Program Trvání


Na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Part-time studenti navštěvují školu v pondělí a úterý během prvního roku a ve čtvrtek av pátek v průběhu druhého roku.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, nebo příbuzný předmět, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány. Kurz je zaměřen především na absolventy s matematicky založené na prvním stupni, který zahrnuje některé statistiky. Absolventi z jiných oborů, kteří mají kvantitativní schopnosti a jisté znalosti se statistickými nápadů může také požádat.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Medical Statistics - LSHTM