MSc lékařské entomologie pro kontrolu nemocí

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc lékařské entomologie pro kontrolu nemocí

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc Medical Entomology pro prevenci a kontrolu nemocí má za cíl poskytnout školení v teoretické a praktické aspekty biologie a kontroly vektorů choroby, jakož i lidské patogeny, které přenášejí, a vybavit studenty odborných dovedností s cílem usnadnit kariéru v oblasti globálního zdraví, které vyžadují znalosti molekulární biologie infekčních chorob. Úvodní zasedání pokrývají všechny aspekty hlavních chorob přenášených vektory a nabízejí důkladnou průpravu v systematika lékařsky významných členovců, hlavní procesy regulující vektorové populace, av biologii vektoru-parazita a vektorových-obratlovců interakce.

Absolventi zadat kontrolní programy provozní, aplikuje základní výzkum a akademické fields.Students těžit z úzké součinnosti s pracovníky, kteří mají bohaté mezinárodní zkušenosti.


James Busvine Pamětní medaile a cena, daroval profesor James Busvine v roce 1987, se uděluje každoročně za vynikající výkony.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: prokázat pokročilou znalost a porozumění biologii vektorů a mezihostitele lidských patogenů včetně metod jejich kontroly; popsat biologie, patogeneze a diagnostika parazitárních infekcí u lidí a vztahují se tyto strategií lidské zdraví a kontrolu nemocí; demonstrují škálu odborných technických a analytické dovednosti, které se týkají vektorů a chorob přenášených vektory; design a realizovat výzkumný projekt o biologii nebo kontroly vektorů choroby, analyzovat a interpretovat výsledky a připraví zprávu, která zahrnuje kritické posouzení literatury; design, provádět a vyhodnocovat řízení vektoru intervencí, a ukázat, písemný a slovní pravomoc v komunikaci vědeckých informací.

Osnovy

TERM 1


Lhůta Orientace Týdenní zahrnuje setkání týkající se klíčových výpočetních a studijních dovedností a úvod do hlavních skupin patogenů. Toto je následované deseti týdnů povinné základní výukový modul, parazitologie & Entomology. Sessions na základní výpočty, molekulární biologie a statistiky jsou provozovány po celou dobu pro všechny studenty.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr modulů jsou uvedeny níže; ne všechny moduly budou k dispozici v průběhu jednoho roku. Některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

C1 Vector vzorkování, identifikace a Incrimination.

C2: Advanced Diagnostic parazitologie; Vector Biology & Vector-Parasite Interakce; Statistické metody v epidemiologii.

D1: Předvídání nemoci v čase a prostoru; Molekulární biologie infekčních nemocí: Pokročilé praktický výcvik klonování genů; Molecular Cell Biology Infekce; Návrh programů pro tlumení choroby v rozvojových zemích.

D2: Genetika patogenů & Vectors; Epidemiologie a kontroly přenosných nemocí; Molekulární biologie infekčních nemocí: Výzkum Progress & Field Applications.

E1: Metody vektorové řízení.

E2: řízení a epidemiologie malárie; Tropické Environmental Health.

Rezidenční Field Trip


Tam je povinný jeden týden pole Samozřejmě, mezi podmínkami 2 a 3, na vektorových a parazitem odběru vzorků a identifikačních metod.

Zpráva o projektu


Studenti kompletní polní nebo laboratorní výzkumný projekt na vhodném entomologické téma.

Vzhledem k naší spolupráce sítí, studenti mají možnost provádět výzkumné projekty v zahraničí. Tento jedinečný zážitek poskytuje studentům dovednosti, které jsou vysoce žádoucí pro potenciální zaměstnavatele. Například, všechny naše 2005-6 absolventů jsou nyní buď pracují v příslušných pracovních míst v zámoří (například jako manažeři v terénu nebo nevládních organizací v Beninu, Súdánu a Tanzanie), nebo jste registrován jako výzkumné studenty (např "Nové kontrolní strategie proti leishmanióza", Dept biologických věd, University of Warwick, "PCR test k diagnostice zemědělsky významné biotopy na molice, Bemisia tabaci", University of Nottingham / Rothamsted Research a "Chemická ekologie štěnic", London School of Hygiene & Tropical Medicine / Rothamsted Research) ,

Většina studentů, kteří se zaváží projekty v zahraničí, získat finanční podporu pro lety z svěřenecké fondy školou, zřízených pro tento účel.

Program Trvání


Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 2, může být přijata na konci roku 1, nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, nebo příbuzný předmět, nebo v lékařství.

Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Medical Entomology for Disease Control - LSHTM