MSc imunologie infekčních chorob

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc imunologie infekčních chorob

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc imunologie infekčních nemocí si klade za cíl poskytnout pokročilé teoretické znalosti a praktické školení v imunologii infekčních chorob přes komplexní škálu výukových a výzkumných metod. Je vybavuje studenty s řadou specializovaných znalostí a dovedností v uplatňování vědeckých pojmů, vyhodnocování vědeckých údajů a provádění moderních imunologických technik.

To je usnadněno unikátním mixem zájmů v imunologie, molekulární biologie, virologie, bakteriologie, parazitologie, mykologie a klinické medicíny ve škole. Infekční choroby jsou stále důležitější příčinu lidského nemocnosti a úmrtnosti po celém světě. Vývoj vakcíny je tak velký význam, pokud jde o zdraví v celosvětovém měřítku. Souběžně s tímto růstem, došlo k dramatickému nárůstu studií na určení vrozená, humorální nebo buněčné imunologických mechanismů, které imunitu na patogenní viry, bakterie, houby a parazity. Výsledkem je, že stále větší počet vědců, lékařů a veterináři chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti v těchto oblastech.


Flexibilní povaha kursu umožňuje studentům zaměřit se na dosažení širší porozumění infekčních onemocnění prostřednictvím účasti na učili jednotek. Studenti mohou také podniknout rozšířený výzkumný projekt v rámci skupiny pod vedením zkušených vedoucích týmů. Tyto projekty mohou zahrnovat základní vyšetřování imunitních mechanismů nebo aplikovaného pole založené na studiích.

Absolventi tohoto kurzu přejít do výzkumných pozic v akademické sféry a průmyslu, a dalšího vzdělávání, například doktorského studia.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: prokázat odborné znalosti a pochopení základních principů hostitelské imunity vůči infekci proti nejrůznějších patogenů, které konfrontují lidské populace; použití této odborné znalosti pro řadu praktických dovedností a technik, zejména moderní molekulární a buněčné technik pro posouzení imunitní odpověď na patogeny; kriticky zhodnotit, vybrat a aplikovat vhodné metody výzkumu vyšetřovat základních imunologických mechanismů a aplikovaný otázek v imunologii infekce; kriticky zhodnotit primární vědecké údaje a zveřejněné vědecké literatuře, a integrovat a představují klíčové imunologické koncepty na pokročilé úrovni, a to jak ústně, tak písemně.

Osnovy

TERM 1


Počáteční období jednoho týdne orientace zahrnuje setkání týkající se klíčových výpočetních a studijních dovedností a úvod do hlavních skupin patogenů. Toto je následované deseti týdnů modul, imunologie infekční choroby, skládající se z přednášek, cvičení a časopiseckých klubů. Sessions na základní výpočty, molekulární biologie a statistiky jsou provozovány.

Podmínky 2 a 3


Všichni studenti navštěvují pětitýdenní pokročilý imunologie kurz sem 2 na základě současné vědecké literatury. Studenti, kteří rozšířenou možnost projekt začít svůj projekt po dokončení Advanced imunologie. Studenti, kteří se učil možnost navštěvovat celkem čtyři dalších studijních modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr modulů jsou uvedeny níže; ne všechny moduly budou k dispozici v průběhu jednoho roku. Některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

C1: Advanced Immunology 1.

C2: Advanced Immunology 2.

D1: Applied Molekulární biologie infekčních nemocí: Pokročilé praktický výcvik klonování genů; Molecular Cell Biology & infekce.

D2: Clinical Immunology; Advanced Diagnostic parazitologie; Molekulární virologie.

E1: Imunologie parazitární infekce: zásady; AIDS; Genetická epidemiologie; Mykologie.

E2: Imunologie parazitární infekce: Praxe; Antimikrobiální chemoterapie; Řízení a epidemiologie malárie; Školení v metodách výzkumu.

Rezidenční Field Trip


Ke konci sem 1, studenti získají příležitost se dozví o nejnovějších, nejvíce vzrušujících aspektů imunologického výzkumu na britské společnosti imunologie Kongresu.

Zpráva o projektu


Studenti dokončení výzkumného projektu na imunologické téma. Některé z těchto projektů může probíhat spolupracují vědci v zámoří nebo v jiných škol či ústavů ve Velké Británii. Studenti provádějící projekty v zámoří bude vyžadovat dodatečné finanční prostředky až do výše £ 1500 až pokrýt náklady.

Většina studentů, kteří se zaváží projekty v zahraničí, získat finanční podporu pro lety z svěřenecké fondy školou, zřízených pro tento účel.

Délka trvání kurzu


Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, nebo příbuzný předmět, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- £ 8,3 tisíc EU, 19.450 £ International
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Immunology of Infectious Diseases - LSHTM