MSc Global Public Health

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Studie veřejného zdraví nyní přesahují místní a národní dimenze, lidé a komunity po celém světě vyžadují globální řešení. Kurz MSc Global Public Health sleduje slogan „think global, act local“ a reaguje na britskou agendu veřejného zdraví v kontextu globálního veřejného zdraví. Jako student tohoto programu se připojíte k studentům z různých akademických a profesionálních prostředí a budete mít interdisciplinární přístup ke studiu globálního veřejného zdraví, který bude informovat vaše znalosti a porozumění o komplexních faktorech působících na místní, národní a mezinárodní úrovni ovlivňujících zdraví a blahobyt obyvatel na místní i celosvětové úrovni.

Mezi hlavní aspekty kurzu patří vytvoření prostředí pro interdisciplinární a mezioborové učení prostřednictvím začlenění výzkumu a stipendia do programu, posílení spolupráce s veřejným zdravím a širšími zainteresovanými stranami ve zdravotnickém průmyslu a integrace rozvoje dovedností zaměstnatelnosti v celém kurzu.

Požadavky na kurz

  • Budete potřebovat příslušný diplom Honours (minimálně 2,2 nebo ekvivalentní kvalifikaci).
  • Pokud jste mezinárodním studentem (s prvním titulem z vysokoškolské instituce mimo Velkou Británii), budete také muset prokázat znalost anglického jazyka s kombinovaným skóre IELTS 6,5 (nebo ekvivalentem).

Naši studenti

  • 15 300 studentů - 75% na plný úvazek a 25% na částečný úvazek
  • Přitahujeme studenty z více než 80 různých zemí a vytváříme progresivní a inkluzivní kampus
  • V top 10 pro absolventy v oboru, mezi velkými britskými univerzitami *
  • Nad celostátním průměrem pro absolventy s vysoce kvalifikovaným zaměstnáním. **

* (9. ze 102 vysokých škol s 3000 a více absolventy, HESA: Výsledky absolventů 2020)

** (Téměř dvě třetiny absolventů Kristovy církve (65%) mají vysoce kvalifikované zaměstnání na úrovni absolventů 15 měsíců po ukončení studia - o 3% více než je celostátní průměr).

Proč studovat ve Velké Británii?

  • Magisterské programy ve Velké Británii jsou pouze jeden rok dlouhé, což vám ušetří čas a peníze
  • Britské univerzity se zaměřují na zaměstnatelnost, takže se můžete snadno najmout
  • Britské univerzity nabízejí vynikající podporu studentů, metody výuky a zkušenosti ve třídě
  • Pracovní povolení po studiu vám umožňuje zůstat ve Velké Británii 2 roky po ukončení studia.

140498_graduation.jpgCanterbury Christ Church University"}" />

Studentské posudky

AnthonyCanterbury Christ Church University"}" />

„Můj titul Christ Church otevřel úplně nový svět a inspiroval mě ke zkoumání mého skutečného potenciálu absolventa. Nyní se dívám nad rámec své současné role na to, čeho mohu osobně a profesionálně dosáhnout.“

alt = "Anthony

Absolventka Christ Church, nyní detektiv, metropolitní policie

"Být mezinárodním studentem může být těžké a děsivé, ale s úžasnou podporou a vřelým přivítáním v Christ Church bylo všechno v pořádku." Canterbury má vše: umění, historii, kulturu a zábavu “.

Kristiyana

Student múzických umění.

140575_kristiyana.pngCanterbury Christ Church University"}" />

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Čtěte více

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Méně
Canterbury , Gillingham + 1 Více Méně