MSc epidemiologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc epidemiologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

* Financování je k dispozici pro tento kurz.

Program MSc Epidemiology si klade za cíl vybavit studenty znalostmi a dovednostmi, aby cenný příspěvek k oběma epidemiologického výzkumu a veřejného zdraví. Epidemiologické metody jsou stále více používány v lékařském výzkumu, veřejné zdraví praxi a hodnocení zdravotní péče, aby prošetřila příčiny nemoci, a vyhodnotit zásahy k zabránění nebo tlumení nákaz. Epidemiologie je klíčovou disciplínou pro pochopení a zlepšení globálního zdraví. Tento kurz pokrývá přenosných i nepřenosnými epidemiologie nemoci.

Absolventi zadat kariéru v lékařském výzkumu, veřejného zdraví a komunitní medicíny, epidemiologických studií v terénu, výrobců léků, vládní nebo nevládní organizace.

NAND Lal Bajaj a Sávitrí Devi cena je udělována nejlepší projekt každý rok. Cenu věnovala Dr. Subhash Chandra Arya, bývalý student, na počest svých rodičů Dr Nand Lal Bajaj a paní Sávitrí Devi.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by měl být student schopen: demonstrovat pokročilé znalosti a povědomí o úloze epidemiologie a jeho příspěvku k jiným disciplínám souvisejících se zdravím; zvolit vhodné návrhy a vypracovat podrobné protokoly pro epidemiologické studie; zadávat a spravovat počítačovou epidemiologických údajů a provádět vhodné statistické analýzy; posoudit výsledky epidemiologických studií (jejich vlastní nebo jiné vyšetřovatelé "), včetně kritického posouzení studie otázky, design studie, metody a chování, statistické analýzy a interpretace.

Osnovy

TERM 1


Všichni studenti se na povinné moduly a obvykle trvá volitelné moduly.

Povinné moduly jsou: Rozšířené Epidemiology; Statistiky; Kritické Čtení v epidemiologii; Epidemiologie v kontextu. Doporučené moduly jsou: Úvod do výpočetní techniky; Data Management pro epidemiologické studie; Veřejné zdraví Cyklus přednášek.

Kromě toho, až dva volitelných modulů z následujících možností: klinická hodnocení; Molekulární epidemiologie infekčních nemocí; Základní demografické metody; Principy sociálního výzkumu.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Tam, kde je zobrazena pouze jeden modul, je to povinné. Níže uvedený seznam ukazuje doporučené moduly. Další volitelné moduly jsou k dispozici, po konzultaci s řediteli Course. Moduly nabízené se mohou mírně měnit z roku na rok.

C1: Studie Design: Psaní Studijní návrh & žádosti o grant.

C2: Statistické metody v epidemiologii.

D1: Genetic Epidemiology; Sociální epidemiologie; Přenosné Control v rozvinutých zemích a Střední příjmů nemoci; Předpovídání nemoci v čase a prostoru.

D2: Epidemiology a kontroly přenosných nemocí; Etika, veřejné zdraví a lidských práv; Globální Duševní zdraví.

E1: AIDS; Epidemiologie nepřenosných nemocí; Modelování a Dynamika Infectious Diseases.

E2: Pokročilé statistické metody v epidemiologii; Epidemiologie a ovládání malárie; Aktuální problémy bezpečného mateřství a perinatální zdraví.

Je také možné míchat způsoby učení, přičemž až do dvou modulů ze školy je distanční program namísto.

Rezidenční Field Trip


Tento kurz má povinný dvoudenní rezidenční útočiště u Londýna. To se koná ve středu a ve čtvrtek prvního týdne v Termín 1.

Zpráva o projektu


Studenti absolvovat písemný výzkumného projektu na téma zvolené po konzultaci s jejich tutorem.

Program Trvání


Na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Studenti, kteří kurz přes dva roky, si mohou vybrat, aby se zúčastnili na částečný úvazek v celé obou letech (jedná se navštěvují školy alespoň dva dny v týdnu v průběhu školního období) nebo rozdělené studii.

Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního výuky v květnu (IF se vrací do práce A BREAK ve středu sem 2 v polovině FEB může být vhodnější), po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy nebo související téma, či v lékařství.

Uchazeči by měli vykazovat známky matematická gramotnost (např úroveň matematiky nebo statistiky nebo modul s dobrou známku ve své vysokoškolsky vzdělaných). Aplikace s příslušnou technickou kvalifikaci, nebo ekvivalentní kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, jsou rovněž vítány. Je vhodnější, aby uchazeč mít nějaké pracovní zkušenosti v oblasti zdraví související.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Epidemiology