MSc Demografie & Zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

MSc Demografie & Zdraví

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc Demografie a zdraví si klade za cíl nabídnout širokou školení v teoriích a metod demografie a vědy obyvatel a jejich aplikace pro světové zdraví, sociální péče a hospodářský rozvoj. Důraz je kladen na studium sociálních, kulturních a ekonomických faktorů a důsledcích změny populace.

To je v Evropě jen absolvent kurz v demografii s důrazem na zdraví. Je určen pro ty, kteří zájem o získání technické znalosti o tomto tématu a také interakce zdraví a obyvatelstva determinanty, jako jsou sexuální vztahy, plození dětí a průměrné délky života.

Kurz učí výzkumné dovednosti, které jsou vysoce ceněny na trhu práce obecně a jsou vítáni v široké škále výzkumných oborů. Výuka vychází z několika příbuzných oborů ve škole, a protože modulární přístup může být přizpůsoben (v rozumných mezích), aby vyhovovaly různým potřebám. Kurz je rozpoznán jak MRC a ESRC jak poskytovat vysoce kvalitní školení v oblasti výzkumu a malý počet stipendií z těchto subjektů (včetně 1 + 3 stipendií) jsou k dispozici pro obyvatele UK nebo EU. Ty jsou inzerovány každý rok s informacemi o School stipendií.

Absolventi mají kariéru v nevládních organizací, veřejného zdraví, reprodukčního zdraví, výzkum zdravotnické služby, politiky, plánování a akademické oblasti.

Selwyn-Clarke Cena se uděluje za nejlepší projekt roku.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni: prokázat pokročilou znalost a porozumění, vědeckých důkazech založené přístupy ke studiu problematiky obyvatelstva; kriticky zhodnotit a aplikovat tyto přístupy informovat vývoj, zdraví a obyvatelstva programů; formulovat výzkumné otázky a používat demografické a údajů týkajících se zdraví, a vhodné metody analýzy, k jejich řešení; identifikovat příčiny a důsledky populačních změn a ty se týkají podkladových populační dynamiku; prokazují pokročilé znalosti a porozumění demografického chování v sociálních, hospodářských a politických souvislostech; kriticky zhodnotit a aplikovat poznatky populačních studií na zdravotní a sociální politiky, a prokázat pokročilou znalost a porozumění hlavních trendů obyvatelstva, včetně historických trendů, v rozvinutých i rozvojových zemích.

Osnovy

TERM 1


Studenti se tyto povinné moduly: Rozšířená demografie; Epidemiology; Populační studie; Principy sociálního výzkumu; Statistiky se Computing. Volitelné: Úvod do výpočetní techniky; Životní prostředí, zdraví a udržitelný rozvoj.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Jeden modul je povinná. Studenti by měli vzít studijní moduly týkající se demografie na alespoň dva z jejich dalších pěti možností. Jeden nebo dva moduly mohou být přijata samostudiem, za použití elektronického přístupu učební materiály, i když to není běžné.

C1: Design výzkumu a analýzy; Zdravotní Vyhodnocení péče.

C2: plánovaného rodičovství programy; Statistické metody v epidemiologii; Dopadu na zdraví a rozhodnutí analýza; Konflikty a zdraví; Design a analýza epidemiologických studií ..

D1: Obyvatelstvo, Chudoba a životní prostředí; Sociální epidemiologie; Lékařská antropologie v oblasti veřejného zdraví; Environmental Epidemiology; Genetická epidemiologie; Návrh programů pro tlumení choroby v rozvojových zemích; Mateřský & Child Nutrition.

D2: populační dynamika a projekce.

E1: AIDS; Gender a zdraví; Modelování a dynamiky infekčních nemocí; Návrh pro rozvoj; Epidemiologie a kontrola nepřenosných chorob.

E2: Analýza Survey a obyvatelstvo dat; Aktuální problémy bezpečného mateřství a perinatální zdraví; Pokročilé statistické metody v epidemiologii; Historie a zdraví; Sociologické přístupu ke zdraví.

Zpráva o projektu


Studenti dokončení výzkumného projektu, který jim umožní získat osobní zkušenost procesu přispět ke znalostem v některé z oblastí uvedených v kurzu. Přijatelné typy projektu jsou: analýza dat; návrh projektu; originál literatury nebo Policy Review.

Studenti obvykle zůstávají v Londýně při přípravě své zprávy projektu. Zámořské cestování během tohoto období je poskytována pouze ve výjimečných případech.

Program Trvání


Na plný úvazek na jeden rok nebo na částečný úvazek více než dva roky. Studenti, kteří kurz přes dva roky, si mohou vybrat, aby se zúčastnili na částečný úvazek v celé obou letech (jedná se navštěvují školy alespoň dva dny v týdnu v průběhu školního období) nebo rozdělené studii.
Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. S děleným studie, papíru 1 formálních zkoušek mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu formy studia na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree v jakémkoliv oboru z uznávané univerzity, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo ekvivalentní kvalifikaci, jsou také vítáni platit a budou považovány za jejich žádost.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
- £ 8,3 tisíc EU, 19.450 £ International
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Demography and Health