MSc Biomedicínské a Molekulární vědy

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Biomedicínské a molekulární vědy jsou rychle se rozvíjející pole, která zkoumají složitost biologických systémů a často prospívají lidskému zdraví prostřednictvím objevů léčby nebo léčby nemocí. V těchto oblastech v Dundee máme konkrétní silné stránky výzkumu.

Tento kurz se zaměřuje na klíčové oblasti v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru a pomůže vám připravit se na budoucnost v těchto odvětvích. Získáte znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé hledají - včetně důkladného porozumění molekulárním a buněčným mechanismům řady nemocí a toho, jak to může pomoci vyvinout lepší způsoby diagnostiky a léčby nemocí.

Zažijete nejnovější technologie související s analýzou dat, zobrazováním buněk, analýzou proteinů a proteomů a buněčnou kulturou a manipulací - včetně kmenových buněk. Budete mít přístup k technologickým objevům a fenotypovým screeningovým technologiím, které jsou průmyslového standardu a které se zřídkakdy vyskytují v akademickém prostředí.

V návaznosti na vyučovanou součást tohoto kurzu uskutečníte výzkumný projekt a budete spolupracovat s výzkumnými pracovníky univerzity v čele svého oboru. Naše laboratorní prostory jsou nastaveny tak, aby podporovaly spolupráci a vytváření sítí, a stanete se součástí rozmanité a mezinárodní vědecké komunity. Stanete se efektivním řešitelem problémů a úspěšným projektovým manažerem, rozvíjíte dovednosti, které vás připraví na vaši budoucí kariéru v akademické obci, průmyslu nebo řadě dalších zajímavých možností.

Osvědčení

"Rozšířil jsem své praktické laboratorní dovednosti a navíc jsem vylepšil řešení problémů a analytické myšlení." Nakonec dovednosti, které jsem vyvinul, a široká škála zkušeností, se kterými jsem se setkal během této doby, pomohly budovat důvěru výzkumného pracovníka a dávaly mi odvahu postoupit k PhD na plný úvazek. “

Alison McFarlane, absolventka

Vstupní požadavky

Stupeň požadavků
Žadatelé by za normálních okolností měli mít nebo očekávat, že budou mít první nebo vyšší titul druhé třídy bakalářského titulu nebo rovnocennou kvalifikaci ve vědecké disciplíně v oblasti biologických, biochemických nebo biomedicínských věd.

Požadavky anglického jazyka
  • IELTS (celkově) 6.5
  • Čtení 5.5
  • Poslech 5.5
  • Mluvení 6.0
  • Psaní 6.0

Nik MacMillan / Unsplash

Kariéra

Výzkumné laboratoře na univerzitách a zaměstnavatelích v biotechnologickém a biofarmaceutickém průmyslu očekávají, že jejich postgraduální rekruti budou mít silné a rozsáhlé dovednosti. Hledají lidi, kteří mají pokročilé technické a komunikační dovednosti, jsou sebevědomí týmoví pracovníci, nezávislí vědci, dobří projektoví manažeři a jsou na špici své specializace. Naše kurzy vám pomohou rozvíjet a zdokonalovat tyto dovednosti spolu s vašimi znalostmi oboru.

To vám může pomoci nastoupit na kariéru v oblasti laboratorního výzkumu, koordinace klinických hodnocení, regulačních záležitostí, správy laboratoří, vědeckého publikování nebo podnikání v oblasti biologických věd. Budete rozvíjet atributy potřebné k pokračování v akademickém výzkumu nebo k přesunu do práce v malých a velkých nadnárodních společnostech v oblasti biologických věd.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Méně
Dundee , Kirkcaldy + 1 Více Méně