MSHS v integrační medicíně - výživa

Všeobecné informace

Popis programu

Vybudujte hlubší pochopení úlohy stravy v průnikovém zdraví pomocí možnosti koncentrace výživy v MSHS Univerzity George Washingtona v integrační medicíně (INTM).

Naučíte se nabízet zdravé stravovací návody a zmocnit své pacienty k prevenci nebo léčbě nemocí a chronických onemocnění souvisejících se stravou. Absolvent je připraven poskytnout komplexní výživové poradenství a pomoci pacientům v jakémkoli věku zlepšit jejich kvalitu života.

Osvojte si zásady zdravotní péče o pacienta první a spolupracujte s fakultou světové úrovně, která má desetileté zkušenosti, z nichž většina v současné době praktikuje integrativní medicínu. Absolvujte za pouhých dva roky s velkým množstvím příležitostí a mentorství.

Po přidání 1 000 mimoškolních hodin supervidované praxe jsou absolventi způsobilí účastnit se zkoušky Certified Nutrition Specialist® (CNS).

Univerzita George Washingtona také nabízí 21-kredit INTM absolventský certifikát. To poskytuje možnost pověření, které můžete vzít zpět do práce za pouhých 1,5 roku.

Akreditace

Akreditováno Americkou radou lékařských specialit (ABPS) a Americkou radou integrativní medicíny (ABOIM).

Poslední aktualizace Srp 2019

Informace o škole

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Čtěte více

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Méně